ABK

Dowiedz się więcej o włoskiej firmie ABK

Jeżeli planujemy remont całego domu, lub tylko jego części w postaci kuchni, łazienki lub salonu, to prawdopodobnie naszej uwadze nie uszły różne rodzaje kafelków, które pomogą nam wykończyć wnętrze. W istocie, płytki dekoracyjne nie tylko chronią podłogi i ściany, lecz także mają bardzo dużą wartość ozdobną. Temat jest nieobcy nie tylko dla miłośników klasycznych aranżacji, ale i tych bardziej nowoczesnych, gdzie pojawiają się bardziej zdecydowane barwy i wzory. Pomiędzy różnymi modelami ceramiki na rynku, z całą pewnością wyróżniają się płytki ABK, przedsiębiorstwa znanego nie tylko we Włoszech, lecz i w całej Europie. Jest to firma łącząca w swojej działalności doświadczenie, dość powiedzieć, iż historia tego przedsiębiorstwa sięga 30 lat wstecz, energię i pasję do piękna. Dzięki temu marka ta jest jednym z 10 największych w sektorze płytek ceramicznych oraz porcelanowych we Włoszech. Ponadto płytki ABK znajdziemy u około 5000 partnerów, zlokalizowanych w ponad 80 krajach na kilku kontynentach. Główna siedziba firmy ABK Group Industrie Ceramiche mieści się we włoskim regionie Emilia, ponadto w ramach grupy zatrudnionych jest około 600 pracowników.

Oferta ozdobnych płytek ceramicznych AKB w naszym sklepie internetowym

Zespół sklepu internetowego Modnydom24.pl tworzony jest przez pasjonatów, przez osoby, które wierzą, że każdy zasługuje na szansę stworzenia swojego wymarzonego miejsca do życia. Wiemy jednak, że gusta bywają odmienne, dlatego też za cel postanowiliśmy sobie wybranie dla Państwa elementów wyposażenia i mebli, które będą najpiękniejszymi przedstawicielami swoich rodzajów. W ten sposób również ceramika sygnowana logiem ABK trafiła do katalogu naszego sklepu internetowego. Znajdą w nim Państwo między innymi kafelki z serii: Play Heritage oraz Play Classic, które wyróżnia ich klasyczny design, imitujące lastryko modele z kolekcji Play Drops oraz, równie ciekawe, egzemplarze z grup Play Concrete i Play String, które z kolei cechuje nowoczesny projekt. Oczywiście, nie są to wszystkie produkty, jakie oferuje nasz sklep, wybór ich jest znacznie większy. Jesteśmy zatem przekonani, że z całą pewnością praktycznie każdy z miłośników pięknej ceramiki znajdzie coś wyjątkowego dla siebie, coś oddającego jego wewnętrzne pragnienia i preferencje w dziedzinie aranżacji wnętrz.

Mamy nadzieję, że bogata oferta płytek ceramicznych, gresowych porcelnowych i z glazury, którą dla Państwa przygotowaliśmy spotka się z Państwa zainteresowaniem. W razie jakichkolwiek potań zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych konsultantów.

Znalezionych produktów: 33
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product