APAVISA

Poznaj historię hiszpańskiej marki Apavisa Porcelánico

Niektóre z firm działających na rynku ceramiki mogą pochwalić się wieloletnią, liczącą kilka dekad, historią. Jedną z nich nie jest z całą pewnością marka Apavica. Nie jest to jednak nic złego, bo przecież dwadzieścia lat na rynku to już naprawdę całkiem długo. Z drugiej jednak strony pozycja, którą osiągnęła firma Apavisa Porcelánico jest niejednokrotnie lepsza od rezultatów przedsiębiorstw mogących poszczycić się większym doświadczeniem, co świadczy o dynamizmie firmy. W chwili obecnej płytki podłogowe oraz kafelki ścienne sygnowane logiem Apavisa są dostępne‎‎ w ponad 100 krajach świata i to jest naprawdę doskonały wynik.

Oferty płytek Apavisa w katalogu naszego sklepu

‎W Modnydom24.pl dbamy o to, by prezentowana Państwu ceramika stanowiła wyłącznie wybór spośród najlepszych produktów na rynku. Dlatego też w naszym sklepie mamy przyjemność zaprezentować płytki Apavisa, czyli ceramikę stworzoną z wykorzystaniem najnowszych technologii, która cechuje się równocześnie różnorodnością dostępnych kolorów, faktur i dekorów. Pomiędzy licznymi, dostępnymi w naszym katalogu modelami, znajdą Państwo w szczególności płytki z kolekcji Metal, Cast Iron i Zink, które to nawiązują do prezencji metalowych powierzchni. Posiadamy także w ofercie i inne serie ceramiki, choćby dekoracje Alchemy, kafelki Wind, czy wyróżniające się ciekawymi dekorami modele z grupy Hydraulic.

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z wybranymi produktami Apavisa Porcelanico, a także do sprawdzenia naszych innych kolekcji!

Znalezionych produktów: 143
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product