ARCANA

Poznaj filozofię działania hiszpańskiej marki Arcana

Przedsiębiorstwa zlokalizowane na Półwyspie Iberyjskim są dobrze znane z produkcji modnej i jednocześnie trwałej ceramiki, tak więc  duża część europejskiej produkcji pochodzi właśnie z tego obszaru. Jednak jest to nie tylko chwilowy trend, a raczej efekt  wieloletniego doświadczenia w wytwarzaniu kafelków oraz umiejętności do kreowania nowych trendów wzorniczych. Cechy te wyróżniają także spółkę Arcana, która działając już od 1997 roku, a więc ponad ćwierć wieku, wyrobiła sobie całkiem dużą renomę wśród projektantów i klientów. Warto także dodać, że poza zasadniczą misją, czyli wytwarzaniem pięknych kafelków gresowych lub porcelanowych, marka Arcana Ceramica stawia sobie za cel także i inne osiągnięcia, szczególnie w obszarze tak zwanej społecznej odpowiedzialności biznesu, czyli choćby ochrony środowiska. Przytoczony fakt nie jest pozbawiony znaczenia, gdyż wielu spośród świadomych ekologicznie kupujących preferuje wyroby stworzone przez odpowiedzialne organizacje.

Zapoznaj się z naszą ofertą płytek ceramicznych

W sklepie internetowym Modnydom24.pl podzielamy w dużym stopniu ten system wartości, dążymy do zapewniania Państwu pięknych i trwałych produktów, nie zapominając jednocześnie o otoczeniu, dlatego też w naszym katalogu znalazło się i miejsce dla płytek Arcana. Szczególną uwagę warto zwrócić na serię Stracciatella, którą tworzą w większości wielobarwne płytki lastryko, czyli takie z widocznymi akcentami w postaci zatopionych fragmentów barwnych kamyczków.  Równie ciekawe są także produkty z kolekcji Elburg, imitujące kamień, często także z dodatkiem zatopionych kamyczków. Ofertę tej marki uzupełniają równie ciekawe produkty z grup Tempo, Lithos czy Pixel, część spośród nich dedykowana jest do klasycznych wnętrz, gdy inne idealnie wkomponują się w nowoczesne aranżacje. Warto także dodać, że niektóre modele są przeznaczone do wykorzystania na ścianach, inne na podłogach, lecz wiele spośród nich jest uniwersalnych, co stwarza nam dodatkowe możliwości zastosowania ich w naszym wymarzonym mieszkaniu.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia oferty katalogowej płytek Arcana, ceramiki, która równie pięknie wygląda w salonach, łazienkach, jak i w kuchniach lub reprezentacyjnych holach.

Znalezionych produktów: 362
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product