AS CREATION

Poznaj markę A.S. Création

Blisko pół wieku doświadczenia w produkcji tapet, to właśnie czas, w którym niemiecka firma As Creation rozwinęła się z niewielkiego przedsiębiorstwa do rozpoznawalnego gracza na europejskim rynku dekoracji. Firma ta specjalizuje się w  wytwarzaniu tapet i innych materiałów dekoracyjnych, które generują blisko 90% obrotu. Oddziały firmy zlokalizowane są między innymi w Niemczech, Rosji, Wielkiej Brytanii czy w Holandii. Wszystko to sprawia razem, iż spółka A.S. Creation AG, produkująca rocznie ponad 6000 różnych modeli tapet i  bordiur, jest jednym z najbardziej prężnie rozwijających się dostawców na terenie Europy.

Poznaj ofertę tapet AS Creation w naszym sklepie internetowym

W firmie Modnydom24.pl wierzymy, iż Państwa dom zasługuje na więcej, na coś wyjątkowego, dlatego też w naszej ofercie staramy się zebrać najpiękniejsze modele dekoracji i materiałów wykończeniowych, w tym także i różnorodne tapety. Nie mogło więc zabraknąć w naszym katalogu różnorodnych tapet marki AS Creation, w tym także i tych winylowych. W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno marki tapet ściennych Innova, A.S. Création,  Architects Paper oraz Livingwalls, jak i materiałów dekoracyjnych z serii Indes i Fuggerhaus. Tak bogata oferta katalogowa dekoracji ściennych i tapet AS Creation pozwala na szybkie i łatwe dopasowanie okładziny do aranżacji praktycznie każdego pomieszczenia.

W przypadku pytań związanych z ofertą naszego sklepu internetowego zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy w profesjonalny sposób udzielą Państwu informacji na temat oferowanych przez nas materiałów.

Znalezionych produktów: 308
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product