AZTECA

Firma Azteca, pół wieku historii

Hiszpański rynek ceramiki jest jednym z ciekawszych, dzieje się tak za sprawą dużej liczby firm, które oferują swoje wyroby. Wiele spośród przedsiębiorstw nie jest  znanych poza granicami kraju, lecz mimo to ich oferta wpływa na bogactwo dostępnych modeli kafelków. Te marki, które zyskują rozgłos na europejskim rynku zaliczają się do najlepszych, taką też firmą jest Azteca. Przedsiębiorstwo to może pochwalić się ‎tradycją sięgającą pół wieku wstecz. W swoich działaniach biznesowych marka koncentruje się nie tylko na modnym designie czy wysokiej jakości wyrobu, lecz dokłada także starań, by produkcja ceramiki Azteca odbywała się w sposób przyjazny dla środowiska.

Płytki Azteca w ofercie naszego sklepu

W naszym sklepie internetowym dbamy o Państwa satysfakcję, dlatego spośród dostępnych na rynku modeli płytek ściennych i podłogowych wybieramy do naszego katalogu tylko te najciekawsze. W tym konkretnym przypadku jednym z faworytów jest gres Azteca, czyli kafelki z lekko cieniowaną powierzchnią. Przykładem są tu kolekcje Brooklyn, Design Lux czy Da Vinci. Wspomniany wcześniej efekt wizualny ma na celu stworzenie iluzji obcowania z prawdziwymi, kamiennymi okładzinami w naszym salonie, kuchni lub łazience. Jednak nie tylko płytki gresowe są przyczyną popularności tej marki. Płytki Azteca to również bogactwo dekoracji i kafelków ściennych, pomiędzy którymi godne wzmiankowania są nazwy serii: Armony lub Unik. Ceramika ta występuje w wielu różnych tonacjach i wzorach, co pozwala na łatwe i efektowne wkomponowanie tych płytek do praktycznie każdego modnego wnętrza domu!

Jeżeli są Państwo zainteresowani oferowanymi przez nasz sklep płytkami Azteca, to zachęcamy do zamówienia ich próbki lub do zadawania pytań naszym konsultantom!

Znalezionych produktów: 233
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product