AZUVI

Sprawdź, co się kryje za hiszpańską firmą Azuvi

Nieco egzotyczna, a pomimo to urzekająca, piękna. W ten właśnie sposób gros osób ocenia hiszpańskie płytki podłogowe czy ścienne i jest w tej ocenie sporo prawdy. Z drugiej jednak strony wiele firm z Półwyspu Iberyjskiego tworzy też i inną ceramikę - taką, która w widoczny sposób nawiązuje do kamiennej okładziny, co jest ponadczasowym trendem zdobniczym. Jednym z przedsiębiorstw produkujących zarówno współczesne, jak i klasyczne modele ceramiki jest firma Azuvi Ceramics. Przedsiębiorstwo to zostało założone w 1956 roku, trudno mu więc odmówić doświadczenia, którym może ono konkurować z nawet o wiele bardziej rozpoznawalnymi konkurentami. W praktyce oznacza to, że ozdobne kafelki tego producenta trafiają do wielu europejskich krajów, a nierzadko także i do bardziej egzotycznych destynacji. Co warto także dodać, firma Azuvi jest mocno zaangażowana w rozmaite inicjatywy społeczne, choćby i te zmierzające do ograniczenia negatywnego oddziaływania biznesu tak, aby stał się on bardziej przyjaznym dla środowiska.

Poznaj płytki ceramiczne oferowane przez sklep Modnydom24.pl

Myślą przewodnią naszego sklepu internetowego od zawsze była pomoc w kreowaniu niepowtarzalnych aranżacji Państwa domów. Dlatego też starannie wybieramy naszych dostawców oraz oferowane produkty, tak ażeby na naszych półkach prezentować tylko wyroby i marki godne  polecenia. Między nimi nie może zabraknąć także i hiszpańskiej ceramiki Azuvi. W naszej ofercie znajdą więc Państwo przede wszystkim heksagonalne płytki z kolekcji Mosaiker Hexa or Mosaiker Form oraz liczne modele z serii Mosaiker star, często zdobione bardzo interesującymi dekorami. Nie mogły u nas nie pojawić się także i inspirowane cementowymi  lub kamiennymi powierzchniami produkty z grupy Mosaiker Luxury czy Spirit. Nie są to rzecz jasna jedyne wyroby warte Państwa uwagi, gdyż stale uaktualniamy nasz katalog o ciekawe modele. Mamy nadzieję, że dzięki tej polityce znajdą w nim Państwo płytki do kuchni i kafelki do łazienki, które będą idealnie wkomponowywały się Waszą wizję.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ozdobnych płytek Azuvi, wierzymy, że spełnią one Państwa oczekiwania!

Znalezionych produktów: 60
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product