BALDOCER

Baldocer, jakość i klimat hiszpańskiej ceramiki

Już od trzech dekad płytki Baldocer zaskakują swoim nowoczesnym designem Klientów. Jednak nawet teraz, po osiągnięciu sukcesu na światową skalę (płytki Baldocer napotkamy w blisko 120 krajach świata), rozwój firmy nie zwalnia. Odważne, inspirowane iberyjskimi i śródziemnomorskimi trendami, projekty kafelków łączone są ze sprawdzonym procesem produkcji, co doceniają Klienci równie mocno, jak i konkurencyjną wycenę ceramiki.

Płytki Baldocer, najpopularniejsze kolekcje

Oferta tego hiszpańskiego producenta obfituje w okładziny ścienne i podłogowe, które pokochają osoby zafascynowane klimatycznymi, a także nowoczesnymi wnętrzami. W szczególności sporym zainteresowaniem kupujących cieszą się drewnopodobne płytki Baldocer Woodland Cedro. Te piękne kafelki nieomal idealnie naśladują wygląd naturalnego drewna, co tym samym pozwala na łatwe stworzenie niepowtarzalnej aranżacji z duszą. Jeszcze lepiej, w oczach osób ceniących sobie klasyczny wystrój eleganckiego i stonowanego salonu, wypadają marmuropodobne płytki Baldocer Neve Satin. Ceramika ta nie ustępuje w niczym z wyglądu naturalnej kamiennej okładzinie z kamienia – marmuru, lecz posiada ona tę zaletę, że płytki gresowe uformowane na jego podobieństwo są znacznie bardziej przystępne cenowo.

W sklepie internetowym Modnydom24.pl przykładamy wszelkich starań, aby znaleźli Państwo bez trudu wymarzone płytki na ściany i podłogi, do kuchni czy łazienki. Gdyby jednak okazało się, że brak jest w naszej ofercie konkretnego modelu z oferty firmy Baldocer, to zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy spróbują rozwiązać dla Państwa ten problem.


Znalezionych produktów: 1068
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product