CERRAD

Poznaj firmę Cerrad

Niewiele jest firm, z których możemy być dumni, które nie tylko dynamicznie rozwijają się, lecz i odnoszą znaczące sukcesy poza granicami naszego kraju. Tym bardziej warto podkreślić, że Cerrad jest polskim producentem. I choć firma powstała w 1994 roku, to jest ona kontynuatorem o wiele starszych tradycji, dochodzących nawet do 80 lat. Obecnie płytki Cerrad są popularnym wyborem, nie tylko wśród polskich kupujących, ale sięgają po nie równie chętnie mieszkańcy innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej.

Płytki Cerrad w katalogu sklepu Modnydom24.pl

Zespół sklepu Modnydom24.pl nieustannie dba o to, by zapewnić Państwu szeroki wybór atrakcyjnych wizualnie kafelków do kuchni i łazienki. Dlatego też nie mogło zabraknąć w naszej ofercie tak popularnych i ciekawych serii płytek podłogowych oraz ściennych z oferty marki Cerrad, jak: Giornata, Marquina czy Calacatta. Wymienione kolekcje idealnie pasują do wielu różnych projektów, docenią je zarówno osoby kochające klasyczne piękno, jak i nowoczesne wystroje wnętrz. Wspomniane płytki Cerrad Giornata idealnie sprawdzają się w reprezentacyjnych zastosowaniach, gdyż w trudny do odróżnienia sposób imitują prawdziwe drewno. Warto tu także wspomnieć, że drewnopodobne płytki są ceramiką o tyle piękną, co i uniwersalną, ponieważ bardzo łatwo komponują się one z innymi elementami wyposażenia domu. Z kolei kolekcje Cerrad Marquina i Calacatta to klimatyczne płytki marmuropodobne, czyli naśladujące naturalny kamień.

Zapraszamy Państwa do sprawdzenia naszej oferty, a gdyby potrzebowali Państwo pomocy, to nasi konsultanci są do Państwa stałej dyspozycji w godzinach pracy sklepu.

Znalezionych produktów: 317
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product