CISA

Włoskie kafelki Cisa dla każdego domu

Włochy nie bez kozery uchodzą powszechnie za jeden z regionów, które przodują w kreacji wzorniczych trendów. To właśnie z Włoch wywodzi się firma Cisa Ceramiche, której produkty mogą nabyć Państwo w naszym sklepie internetowym. Przedsiębiorstwo to, założone jeszcze w 1954 roku, obecnie wchodzi w skład znanej na rynku Grupy Ricchetti. Głównym atutem ceramiki sygnowanej tym logiem jest jej nowoczesne wzornictwo, które idzie w parze z jakością wyrobu. Te wyroby posiadamy także w naszym katalogu.

Płytki Cisa Ceramiche w ofercie naszego sklepu

Jak już wspomnieliśmy włoskie płytki marki Cisa Ceramiche cieszą się dużą popularnością na rynku, i nie jest tak bez powodu. W ofercie naszego sklepu internetowego Modnydom24.pl znajdą Państwo najciekawsze kolekcje tego producenta, ceramikę ścienną i podłogową, która bez trudu pomoże odmienić design każdej łazienki kuchni lub salonu, a dodatkowo będzie dobrze komponowała się z meblami. Spośród dostępnych serii ceramiki Cisa na szczególną uwagę zasługują modele z kolekcji Vintage i Royal, które w nieomal bezbłędny sposób imitują różne rodzaje kamienia, w tym i marmuru, oraz naśladujące drewno kafelki z Blendwood. Dostępne są także inne ciekawe serie, lecz najlepiej sprawdzić je samemu!

W przypadku, gdyby nie udało się Państwu odszukać w naszym katalogu interesujących płytek z oferty tego producenta, prosimy o kontakt z naszymi konsultantami, którzy pomogą rozwiązać ten problem. Równocześnie pozostają oni do Państwa dyspozycji w temacie dodatkowych pytań na temat oferowanych u nas wyrobów.

Znalezionych produktów: 607
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product