CLASSEN

Poznaj niemiecką markę Classen i jej produkty

Nie bez powodu panele podłogowe są chętnie wybieranym rodzajem wykończenia w salonie, jadalni, holu, a czasami nawet i w łazience. O takim wyborze decyduje niewątpliwie fakt, że jest to produkt atrakcyjny wizualnie i, zależnie od wybranego przez nas modelu, panele komponują się bardzo korzystnie z większością popularnych na rynku aranżacji wynikających z rozmaitych szkół wystroju wnętrz. Jednym z producentów, którego drewnopodobne panele na podłogi warto jest rozważyć pod kątem zakupu, jest niewątpliwie niemiecka firma Classen, tworząca kapitałową Grupę Classen. Początki tego przedsiębiorstwa sięgają 1963 roku i od tego czasu dwie rzeczy pozostają w nim niezmienne. Po pierwsze jest to ambitna firma rodzinna, choć zatrudnia ona już około 500 pracowników, a po drugie stawia sobie ona za cel rozwój i sukces w długiej perspektywie czasowej. Chociaż wymaga to więcej wysiłku i jest mniej spektakularne, to przecież tak właśnie jest postrzegana ogólnie i tak powinna wyglądać niemiecka solidność. Dzięki niej brand ten jest obecnie dostępny w około 36 krajach świata.

Dowiedz się więcej o panelach firmy Classen w katalogu naszego sklepu

W ofercie naszego sklepu starannie wybraliśmy dla Państwa najpiękniejsze panele drewnopodobne, meble i płytki, dlatego też w katalogu nie mogło zabraknąć także i wyrobów marki Classen. W szczególności chcielibyśmy polecić Państwa uwadze panele winylowe z serii Ceramin Eco Vinyl oraz panele laminowane z kolekcji Euphoria oraz Espire. Są to bardzo ciekawe wizualnie okładziny podłogowe, które występują w wielu nietuzinkowych wersjach kolorystycznych, zaczynając od mnóstwa odcieni klasycznego brązu, poprzez odcienie szarości, a na beżach kończąc. Dzięki temu istnieje możliwość wykorzystania paneli drewnopodobnych Classen w niemal każdym projekcie, a tym samym spełnienia oczekiwań Klientów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą imitujących drewno paneli podłogowych firmy Classen w ofercie sklepu internetowego Modnydom24.pl. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy również Państwa do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy szybko i w sposób profesjonalny wesprą Państwa w procesie wyboru, poprzez udzielenie niezbędnych dodatkowych informacji.

Znalezionych produktów: 37
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product