EGGER

Poznaj firmę Egger, producenta pięknych i trwałych podłóg

O firmie  Egger można by napisać bardzo wiele, jest to bowiem jedna z tych firm, których nazwę kojarzy praktycznie każdy, kto choć raz planował lub samodzielnie przeprowadził remont domu. Co ważne, opinie o tym producencie są pozytywne, a to tylko potwierdza, że wysoka jakość wyrobu jest wpisana w model jej działalności biznesowej. W sposób praktyczny dowodzi tego zaś ponad 60 lat obecności na globalnym rynku produktów drewnianych i drewnopodobnych. Obecnie na potrzeby  austriackiej firmy Egger pracuje około 10.000 pracowników w 20 zakładach produkcyjnych, co stawia firmę w grupie bardzo poważnych graczy na rynku. Świadczy o tym także i zakres dystrybucji różnego rodzaju płyt czy paneli podłogowych z oferty marki, sama sieć dystrybucji, poza sklepami partnerskimi, obejmuje również dwadzieścia kilka regionalnych filii sprzedażowych, nie tylko w Europie, ale też w USA, Australii, Argentynie czy w Chinach. Wszystko to dowodzi, że rozpoczynającej jako małe, rodzinne przedsiębiorstwo firmie udało się osiągnąć naprawdę bardzo wiele. Nie tylko zresztą w sferze czysto biznesowej, lecz także i w obszarze CSR, a w szczególności ekologii. Producent ten od lat bowiem kładzie bardzo duży nacisk na ograniczenie ilości odpadów, ich recykling oraz na wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii.

Sprawdź, jakie panele możesz kupić w naszym sklepie

W sklepie Modnydom24.pl wiemy, że piękne wnętrze wymaga kompleksowego zaprojekowana i dobrania licznych elementów kompozycji. Dlatego też nie ograniczamy oferty naszego sklepu do kilku kategorii wyrobów, zależy nam bowiem, by Klienci mieli możliwość szybkiego i komfortowego porównania oraz dobrania, pod kątem swoich upodobań, wielu produktów o pięknym designie i wysokiej jakości wykonania. Te ostatnie cechy są także charakterystyczne dla oferty paneli podłogowych wprost od renomowanej marki Egger. W związku z tym mamy przyjemność przedstawić Państwu dostępne w naszym katalogu wyroby, wśród których znajdują się między innymi: panele laminowane z serii King, Pro i Classic. Produkty te dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych i wzorniczych, co w sposób oczywisty pozwoli na idealne dopasowanie naszej podłogi do ogólnej koncepcji salonu, jadalni lub holu, tak aby finalny efekt wizualny był nie tylko harmonijny, lecz i miły dla oka.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą paneli laminowanych, stworzonych przez firmę Egger, mamy nadzieję, iż wzbudzą one Państwa zainteresowanie, a w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z oferowanymi przez nasz sklep wyrobami, zachęcamy do zadawania pytań naszym konsultantom. 

Znalezionych produktów: 57
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product