EMIGRES

Poznaj firmę Emigres

Hiszpania słynie z produkcji pięknej ceramiki, a marka Emigres jest jedną z firm, które odniosły największy sukces. ‎Historia przedsiębiorstwa sięga 1993 roku, kiedy Emilio Carnicer postanowił rozpocząć produkcję dekoracyjnych płytek ściennych i podłogowych. Realizowana od początku istnienia polityka firmy, która opierała się na położeniu nacisku na atrakcyjne wzornictwo oraz profesjonalną obsługę, sprawiła, że dzisiaj wyroby sygnowane tym logo spotkamy praktycznie w każdym zakątku Europy, zdobią one domy osób prywatnych, powierzchnie biurowe i usługowe.

Płytki Emigres w ofercie sklepu Modnydom24.pl

‎Ideą, która przyświecała nam przy tworzeniu oferty sklepu, było wybranie dla Państwa najpiękniejszych kafelków, które jednocześnie będą ozdobą kuchni, salonu lub łazienki przez długie lata. Dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć dekoracyjnych płytek Emigres. Pomiędzy różnymi modelami dostępnej ceramiki, dwie kolekcje cieszą się szczególnym zainteresowaniem Klientów. Pierwszą z nich są gresy Emigres Metropoli, jednolite płytki o stonowanych barwach, które cenią wielbiciele nowinek, jak i nieco bardziej klasycznych form.  Druga z kolekcji, to z kolei Emigres Real Lappato, składająca się z bardzo atrakcyjnych wizualnie płytek marmuropodobnych. Imitujące kamień płytki gresowe wyróżnia nie tylko ponadczasowy styl, lecz i duże możliwości dopasowania ich do różnych kolekcji mebli. Nie mniejszym zainteresowaniem kupujących cieszą się kafelki Emigres Lappato, czyli wykonane w tak zwanej technologii półpolerowanej, co gwarantuje im ciekawą prezencję.

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać dodatkowe informacje o naszej ofercie, natrafili Państwo na kłopot w znalezieniu pożądanych płytek ceramicznych, czy interesuje Państwa zamówienie próbek produktów, to niezmiennie zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych konsultantów.

Znalezionych produktów: 467
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product