ESTUDIO

Dowiedz się więcej o producencie ceramiki Estudio

Powszechnie uważa się, że mieszanie się wpływów różnych kultur, wizji i inspiracji nierzadko prowadzi do wykrystalizowania się czegoś o nietypowych, ale i jednocześnie nadzwyczaj atrakcyjnych cechach, jak choćby, gdy mowa jest o designie aranżacyjnym. Analogicznie sprawa wygląda na rynku ceramiki, czego najlepszym dowodem jest dzisiejszy nasz bohater, firma Estudio. Marka ta w ciągu swojego trzydziestoletniego istnienia osiągnęła naprawdę wiele, jednak znacznie ciekawszy jest sposób, w jaki się to stało. Mianowicie samo przedsiębiorstwo zostało założone w 1992 roku w mieście Castellon, w Hiszpanii. Jednak z czasem zasięg geograficzny producenta poszerzał się, tak że ostatecznie brand ten produkuje również w Meksyku i w Indiach, gdzie współpracuje z firmą Sandhya Group. Ta geograficzna dywersyfikacja produkcji nie mogła pozostać bez wpływu na inspiracje projektantów, także tamtejszym, bardziej egzotycznym wzornictwem, z czego dzisiaj i my możemy w efekcie skorzystać, jeżeli zdecydujemy się na wybór płytek właśnie Estudio.

Sprawdź, jakie płytki kuchenne i łazienkowe możemy Ci zaproponować

Wybór ten będzie dla Państwa tym łatwiejszy, że spośród bardzo wielu dostępnych na rynku modeli ceramiki, w sklepie Modnydom24.pl wybraliśmy dla Państwa te najciekawsze, które są zarówno piękne, jak i przy tym naprawdę dobrze wykonane, tak by pozostały niezmiennie atrakcyjne na długie lata. W katalogu naszego sklepu internetowego znajdują się takie kolekcje, jak: ozdobione roślinnymi dekorami płytki gresowe z serii Fame, niebanalna kolekcja wyrazistych kafelków Andtrax, płytki-romby Llyod, nieco egzotyczne Medison czy wreszcie postarzane Rhea. Jak nietrudno zauważyć, oferta ceramiki Estudio jest bardzo zróżnicowana, a  wymienione przez nas kolekcje płytek ściennych i podłogowych to dopiero początek. W naszym sklepie jesteśmy bowiem w stanie zaproponować jeszcze więcej oryginalnych kafelków do łazienki, kuchni czy jadalni, które pochodzą wprost od cenionej na rynku marki Estudio.

Mamy nadzieję, że dokonany przez nas wybór, pod kątem Państwa oczekiwań, oraz prezentowana gama produktów, spotkają się z Państwa zainteresowaniem, a w razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Znalezionych produktów: 361
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product