FLAVIKER

Poznaj włoską markę Flaviker

Wierność tradycji, lecz również i ciągły rozwój, w ten sposób można w kilku słowach scharakteryzować firmę Flaviker. Początki tego przedsiębiorstwa sięgają lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku, kiedy to we włoskim regionie Emilia rozpoczęto produkcję płytek ceramicznych, sygnowanych tym znakiem handlowym. Podczas kolejnych lat firma rosła i rozwijała swoją ofertę, jednak kluczowy moment nadszedł w 2007 roku. Wtedy to włoski producent został przejęty przez grupę ABK. Zmiana właściciela przyniosła ze sobą wiele nowości, zarówno pod względem wzornictwa, jak i technologii, która została znacząco zmodernizowana.

Kolekcje płytek Flaviker w ofercie naszego sklepu

W naszej firmie staramy się zebrać dla Państwa najpiękniejsze porcelanowe kafelki od wiodących producentów, zatem nie mogło wśród nich zabraknąć i włoskiej marki Flaviker Ceramiche. Tworzone bowiem przez nią płytki dekoracyjne cechuje unikalny klimat i wysoka jakość. By potwierdzić to, wystarczy tylko zapoznać się z kilkoma dostępnymi w naszym sklepie kolekcjami. Dla przykładu seria płytek Supreme stworzona została, aby imitować piękno naturalnych, kamiennych kafelków, i to nie byle jakich, bo marmurowych. Te marmuropodobne płytki są wspaniałą, ozdobną okładziną na ściany i podłogi do każdego salonu i jadalni. Równie dużym zainteresowaniem Klientów cieszą się także kafelki z kolekcji Releb lub Noir.

Zapraszamy Państwa do sprawdzenia dostępnych na naszej stronie modeli płytek Flakiver oraz przypominamy o możliwości zamówienia ich próbek.

 

Znalezionych produktów: 55
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product