FLOORGRES

Poznaj firmę Floorgres

Włoskie marki ceramiki są jednymi z najpopularniejszych na rynku, i nie bez powodu. Włoskie zamiłowanie do dekoracji oraz ozdobnego wzornictwa jest doskonale znane od dawna, a uwidacznia się ono także i w kolekcjach marki Floorgres, firmy Florim.  Samo przedsiębiorstwo ma już za sobą ponad pół wieku doświadczenia, zostało założone w 1967 roku, lecz pomimo to firma nie zwalnia tempa. Stale poszerza ofertę ceramiki, po części wprowadzając nowe kolekcje, a po części przejmując inne wartościowe marki. Dzięki temu w katalogu tej firmy znajdą Państwo wiele interesujących modeli kafelków.

Sprawdź płytki Floorgres w sklepie internetowym Modnydom24.pl

Modnydom24.pl, działając już od ponad 30 lat na rynku, dokłada wszelkich starań, by oferowane przez nasz sklep modele ceramiki, gresu czy glazury cechowała wysoka jakość i modne wzornictwo. W przypadku płytek Florgress na szczególną uwagę zasługują kolekcje Industrial i Buildtech Build, które zawierają klasyczne płytki o jednolitym kolorze, lecz ciekawym designie, oraz atrakcyjne wizualnie, kamieniopodobne Airtech  i Stonetech. Warto również wspomnieć, że wiele modeli ceramiki stanowią płytki rektyfikowane, czyli takie wymagające mniejszych fug, co w przypadku wyboru dużych modeli stworzy efekt powierzchni bez fug.

Zapraszamy Państwa do zadawania pytań naszym konsultantom, którzy chętnie udzielą informacji na temat oferowanych modeli kafelków. Pomogą oni Państwu również w sytuacji, gdyby natrafili Państwo na trudności z odnalezieniem poszukiwanego modelu płytek w katalogu naszego sklepu.

Znalezionych produktów: 360
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product