GAYAFORES

Poznaj hiszpańską markę ceramiki Gayafores

Spoglądając na hiszpańskie płytki ścienne i podłogowe, ławo jest ulec wrażeniu, że są to wyroby tworzone nieco inaczej, że jest w nich coś wyjątkowego. Być może jest to zasługa wieloletniego doświadczenia hiszpańskich producentów lub też pasji, która im towarzyszy, nierzadko nawet przez kilka pokoleń. Podobnie długą historią, pełną też sukcesów, może pochwalić się firma Gayafores, której korzenie sięgają jeszcze 1897 roku. Formalnie jednak fabryka została utworzona w 1940 roku, natomiast w 1976 roku nastąpiła rozbudowa, połączona z wprowadzeniem produktów w tradycyjnym stylu. Kolejne lata przynosiły dalsze poszerzenie oferty, na przykład o płytki podłogowe oraz  ścienne, a także równoczesną rozbudowę i modernizację infrastruktury produkcyjnej. W 2000 roku firma otrzymała certyfikat ISO 9001. Zachodzące w kolejnych latach zmiany sprawiły, że firma Gayafores zaangażowała się również w działania na rzecz ochrony i redukcji zanieczyszczeń środowiska naturalnego. Obecnie wytwarzane przez fabrykę płytki są eksportowane do około 110 krajów na 5 kontynentach, co  najlepiej obrazuje drogę, jaką brand ten przeszedł od firmy lokalnej do cenionego gracza na światowym rynku kafelków.

Płytki Gayafores w ofercie naszego sklepu

Tak ceniona i znana marka musiała również pojawić się wśród tych prezentowanych przez Modnydom24.pl, gdyż tworzona przez nią ceramika ma w sobie coś wyjątkowego, co sprawia, że w wielu designerskich wnętrzach stanie się ona niezastąpionym elementem. Wśród oferowanych przez nas płytek Gayafores warto jest odnotować takie kolekcje, jak: Heritage, o patchworkowej inspiracji, słoneczne kafelki Soleil, utrzymane w kontrastowej jasno-ciemnej tonacji Nautic oraz, barwne i klimatyczne, serie Musa, Altea i Grace. Rzecz jasna, że w każdej z tych kolekcji dostępnych jest wiele modeli ceramiki o nieco odmiennym designie, co pozwala na lepsze dobranie kafelków do naszej wizji.

Mamy nadzieję, że prezentowana w naszym sklepie oferta hiszpańskich płytek do łazienki, kuchni czy jadalni od firmy Gayafores pomoże Państwu w stworzeniu nietuzinkowej wizualizacji, która na wiele lat stanie się ozdobą Państwa domu.
Znalezionych produktów: 137
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product