HALCON

Dowiedz się więcej o producencie ceramiki Halcon

Hiszpania słynie nie tylko ze swoich pięknych plaż, słonecznego klimatu czy doskonałego jedzenia, to także jeden z krajów, w których branża ceramiczna rozwija się nieomal od zawsze, a liczba producentów, oraz bogactwo ich oferty, może nas niejednokrotnie zaskoczyć. Wśród kafelków znajdziemy bowiem zarówno modele o klasycznym designie, idealne dla osób ceniących sobie ponadczasowe wzorce, jak i projekty nowoczesne, które wypływają z któregoś z modnych obecnie nurtów. Pomiędzy wieloma brandami, koniecznie trzeba wymienić i nazwę Halcon, jest to bowiem firma nie tylko duża, pod względem zdolności produkcyjnych, posiada ona aż 5 własnych fabryk, ale także wyróżniająca się na tle innych za sprawą swoich atrakcyjnych projektów i jakości ich wykonania. Jednak nie powinno to zaskakiwać, 60 lat doświadczenia, gdyż firma powstała jeszcze w 1963 roku, jasno wskazuje, że prezentowany przez organizację model biznesowy jest skuteczny i trafia skutecznie do konsumentów. Co ważne, pomimo osiągnięcia znaczącej pozycji na rynku, przedsiębiorstwo to nadal się zmienia i modernizuje. Przykładowo w 2018 roku stało się ono częścią Falcon Private Holdiny, a w 2021 roku powstał program pod nazwą Halcon Ceramics 4.0, który skupiał się na modernizacji i rozbudowie istniejącej infrastruktury produkcyjnej, jak również i na rozwoju warstwy digitalowej przedsiębiorstwa. Obecnie firma zatrudnia około 1000 pracowników i jest aktywnie zaangażowana w różnego rodzaju działania na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Zobacz, jakie modele płytek podłogowych i ściennych możemy Ci zaoferować

W sklepie Modnydom24.pl wiemy co dobre, dlatego też wybieramy dla Państwa najpiękniejsze produkty, wyłącznie od sprawdzonych i godnych zaufania dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że prezentowany w naszym katalogu  asortyment spełni Państwa oczekiwania, a zebranie wielu wzorów i wyrobów w jednym miejscu ułatwi Państwu wybór niezbędnych przedmiotów. W przypadku płytek Halcon posiadamy w naszej ofercie wiele różnorodnych kolekcji, lecz wymieńmy tu tylko te najbardziej interesujące. Wśród nich znajdą Państwo na przykład imitujące drewno kafelki z serii Atelier i Baltimore, modele Blancos, zarówno w wersji klasycznej gładkiej, jak i nowocześnie profilowanej, imitujące marmur Palatina i Tiziano, czy wreszcie wzorzyste Brighton, Harrogate czy Derby. Oczywiście, są to tylko przykłady, w naszym sklepie posiadamy bowiem o wiele więcej modeli płytek łazienkowych i kuchennych, które pomogą Państwu dokonać prostej i efektownej metamorfozy lub remontu swojego domu.

Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z modelami dekoracyjnych płytek ceramicznych Halcon oraz do korzystania ze wsparcia naszych konsultantów. Pomogą oni Państwu, nie tylko udzielając informacji, ale także wspierając w sytuacji braku w naszej ofercie poszukiwanego przez Państwa wzoru gresu czy czegokolwiek innego. Dodajmy jeszcze, że w przypadku wątpliwości, który model kafelków wybrać, mają Państwo także możliwość poprosić o wysłanie próbek ceramiki, co pozwoli na porównanie cech towaru  w oryginale.

Znalezionych produktów: 228
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product