HARMONY

Dowiedz się więcej o brandzie Harmony

Nie bez powodu Hiszpania jest jednym z największych, i chyba też najlepszych, producentów ceramiki. W kafelkach pochodzących od tamtejszych firm wyraźnie widoczna jest umiejętność kreatywnego podejścia i umiejętnego wykorzystania  znanych od lat inspiracji. Swój udział zapewne ma także i doświadczenie tamtejszych przedsiębiorstw, niejedno z nich może poszczycić się ponad stuletnią historią. Tak daleko w przeszłość, dokładnie do 1827 roku, sięga również geneza firmy Peronda, która stworzyła markę Harmony, nawiązującą do popularnego obecnie na rynku stylu Vintage.

Płytki Harmony w katalogu sklepu Modnydom24.pl

W naszym sklepie cenimy sobie przede wszystkim piękno i wysoką jakość, stąd też bardzo starannie wybieramy oferowaną Państwu ceramikę. Wśród płytek, które przykuły nasz wzrok i które równocześnie pragniemy polecić Państwa uwadze, znalazły się także kafelki z marki Harmony. Mowa tu między innymi o seriach Provenzam Havana, Cuban czy Patterns. Wszystkie zaprezentowane płytki gresowe wyróżniają się leciutką patyną, niezbędną w wizualizacjach wnętrz w nurcie vintage. W większości, choć nie tylko, zdobią je, utrzymane w stonowanej barwie, motywy roślinne.

Oferowane przez nasz sklep płytki Harmony mają niemały potencjał, pozwalający na efektowne ich wkomponowanie w wielu pomieszczeniach, nie tylko zresztą w naszym domu, gdyż wiele z prezentowanych wzorów ceramiki spokojnie możemy wykorzystać także w przestrzeni usługowej, choćby w klimatycznej kafejce, tak by podkreślić jej niepowtarzalny charakter.

Znalezionych produktów: 22
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product