KERAKOLL

Dowiedz się więcej o firmie Kerakoll

Wybór  stylu aranżacji naszego domu to jedno, lecz prawdziwym wyzwaniem jest dopiero zakup pasujących do kompozycji kafelków, to stosunkowo popularna opinia, która jednak pomija jedną bardzo istotną kwestię. Otóż zakupione płytki należy także zamontować na ścianie lub podłodze, czyli po prostu przykleić je, następnie zaś trzeba jeszcze wypełnić pomiędzy nimi odstępy, w czym pomogą nam specjalne fugi lub silikony. Jednym z bardziej znanych producentów jest włoska grupa Kerakoll. Firma ta powstała w 1968 roku, dzięki inicjatywie biznesowej Romano Sghedoni. W chwili obecnej firma Kerakoll jest jednym z najbardziej cenionych dostawców materiałów i usług wykończeniowych (i budowlanych), szczególnie w obszarze tzw. green Building’u.

Sprawdź ofertę fug i zapraw marki Kerakoll w naszej ofercie

W naszym sklepie dbamy, by ułatwić Państwu prowadzenie remontu, dlatego oferujemy nie tylko same płytki, lecz również i materiały niezbędne przy ich montażu w Państwa kuchni lub łazience i innych pomieszczeniach. W naszej ofercie znajdą Państwo na przykład bardzo popularny wśród kupujących klej elastyczny Kerakoll H40. Posiadamy także kleje bioflex oraz różnego rodzaju fugi i materiały, np. z serii aquastop. Istnieje również u nas możliwość zakupu zaprawy naprawczej Kerakoll geolite 40, która może być też przydatna w różnego rodzaju pracach remontowych.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, a w razie wątpliwości związanych z prezentowanymi na naszej stronie internetowej produktami, zapraszamy do skorzystania ze wsparcia konsultantów.

Znalezionych produktów: 154
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product