KEROS

Poznaj firmę Ceramica Keros

Wywodząca się ze słonecznej Hiszpanii firma Keros Ceramica jest jednym z tych producentów dekoracyjnych kafelków, który powoli, ale systematycznie buduje swoją pozycję na europejskim rynku. Firma ta pochwalić się może ponad czterdziestoletnim doświadczeniem, które w sposób wyjątkowy łączy ona z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, tak by zaoferować odbiorcom płytki dopasowane do ich oczekiwań. Głównym wyznacznikiem firmy jest nakierowanie jej na oczekiwania Klientów, projektując ceramikę, firma Keros pragnie nie tylko kreować nowe trendy, lecz także być blisko kupujących, aby spełniać ich marzenia.

Sprawdź płytki Keros w ofercie sklepu internetowego Modnydom24.pl

W naszym sklepie cenimy sobie jakość i nowoczesność, a spełnienie tych warunków sprawiło, że w naszym katalogu nie mogło zabraknąć także i hiszpańskich płytek ściennych oraz podłogowych od tego producenta. Pomiędzy licznymi seriami atrakcyjnej wizualnie ceramiki, szczególnie godne uwagi są kolekcje Keros Barcelona i Keros Valencia. Wspomniane kolekcje zawierają w sobie zarówno bardziej stonowane, jednorodne modele, jak i pokryte bogatymi dekorami, inspirowanymi roślinnymi motywami, płytki do jadalni, salonów i łazienek.  Warto także dodać kilka słów o modelach z serii Octo i Taco, są to bowiem rzadko spotykane płytki oktagonalne oraz  dopełniające je mniejsze kafelki.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą płytek ceramicznych Keros, mamy nadzieję, że spotkają się one z Państwa zainteresowaniem, a w razie pytań zachęcamy do korzystania z pomocy naszych konsultantów!

Znalezionych produktów: 142
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product