MAINZU

Firma Mainzu i jej ceramika

Wywodząca się wprost z Hiszpanii firma Mainzu może poszczycić się naprawdę długą historią i równie licznymi sukcesami. Wśród najbardziej widocznych dla Klientów była między innymi rozbudowa zakładu produkcyjnego oraz rozpoczęcie wytwarzania ceramiki w nowych formatach i wzorach, czego dokonano w ostatnich 20 latach. Obecnie kafelki firmy cieszą się dużym zainteresowaniem osób poszukujących przystępnych cenowo, lecz zarazem bardzo ładnych modeli ceramiki do salonu, kuchni, łazienki lub nawet i biura.

Oferta płytek Mainzu w naszym sklepie

Działając na rynku już 30 lat, za cel przyjęliśmy sobie oferowanie Państwu ceramiki atrakcyjnej wizualnie, lecz także i wyróżniającej się jakością. Właśnie dlatego w katalogu naszego sklepu internetowego znajdą Państwo liczne płytki marki Mainzu, które doskonale przyozdobią ściany i podłogi. Wśród oferowanych produktów na szczególną uwagę zasługują imitujące ceglane ściany płytki Mainzu Esenzia. Bardzo popularnymi wśród kupujących są też, występujące w wielu pięknych barwach, płytki z kolekcji Mainzu Nazari. Sporym zainteresowaniem cieszą się także, dzięki ciekawym wzorom o roślinnej inspiracji, płytki z kolekcji Mainzu London Class, które to wybierają zwykle osoby poszukujące bardziej wyrazistych modeli ceramiki.

Jeżeli zainteresowała Państwa ceramika firmy Mainzu i pragną Państwo zadać dodatkowe pytania na temat oferowanych wyrobów, to zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy w przystępny i rzeczowy sposób rozwieją wątpliwości.

Znalezionych produktów: 915
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product