MARGRES

Dowiedz się więcej o historii i tradycjach portugalskiej marki Margres

Myśląc o nowoczesnej, lekko egzotycznej ceramice, zwykle przychodzą nam na myśl płytki hiszpańskie, które są dobrze znane w niemal całej Europie. Jednak nie tylko Hiszpania może pochwalić się kafelkami, które są warte uwagi, również i mniejsza Portugalia posiada przynajmniej kilka godnych uwagi przedsiębiorstw, które w niczym nie ustępują, zarówno pod względem wzornictwa, jak i jakości wykonania, towarom oferowanym przez większego sąsiada. Wystarczy wspomnieć tutaj o płytkach Margres, brandzie istniejącym już od 1982 roku. Obecnie marka ta,  poprzez, firmę Gres Panaria Portugal S.A, trafiła ostatecznie do włoskiej grupy Panariagroup Industrie Ceramiche S.p.A, która jest jednym z wiodących graczy na rynku. Mowa tu zresztą nie tylko o Europie, lecz i o Ameryce Północnej, gdyż jedna z sześciu fabryk tej grupy jest zlokalizowana w USA. Sumaryczne zatrudnienie holdingu według aktualnych danych wynosi około 1700 osób, a sama firma jest poważnie zaangażowana w działalność na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu. Wspomnijmy tu tylko, że Margres jest członkiem zarówno U.S. Green Building Council, jak również Green Building Council ITALIA.

Sprawdź, jakie modele płytek dekoracyjnych znajdziesz w ofercie naszego sklepu

W sklepie internetowym Modnydom24.pl wspieramy Was nie tylko w wyborze najpiękniejszych produktów, które pochodzą od najlepszych dostawców, lecz również przykładamy dużą wagę do wszelkich działań zmieniających świat na lepsze, stąd też płytki ścienne lub podłogowe Margres cieszą się naszym autentycznym uznaniem. W związku z tym w ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo bardzo wiele kolekcji tej ceramiki, nie będziemy jednak przywoływać tutaj wszystkich z nich, a jedynie te szczególnie godne uwagi. Wśród nich nie mogłoby rzecz jasna zabraknąć na przykład serii: Natural, inspirowanej naturalnym drewnem, modeli z kolekcji Slabstone, naśladujących kamienne okładziny, jak i, występujących w wielu ciekawych barwach, egzemplarzy z grup Concept, Extreme oraz Linea. Pomiędzy wspomnianymi wyrobami, warto jeszcze wspomnieć o seriach Tool i Edge, które są inspirowane ceglanymi ścianami, a przez to wydają się one ciekawą opcją do wnętrz rustykalnych lub industrialnych. Wspomniane nazwy są jednak jedynie wskazówką, nie zaś kompletną listą płytek, które mogą się stać wspaniałą ozdobą Państwa salonu, jadalni czy łazienki, uzupełniając w sposób harmonijny, wcześniej wybrane, meble czy inne elementy wyposażenia wnętrz.

Mamy nadzieję, iż w czasie sprawdzania naszej oferty, natrafią Państwo na interesujące produkty. Gdyby którykolwiek z nich spowodował u Państwa jakiekolwiek wątpliwości, to nasi konsultanci z przyjemnością udzielą Państwu niezbędnego wsparcia.

Znalezionych produktów: 337
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product