MAYOLICA

Dowiedz się więcej o hiszpańskiej marce ceramiki Mayolica

Nieco egzotyczne i barwne zdobienie, będące także efektem wpływów arabskich, to, w połączeniu ze starannym wykonaniem, cechy charakterystyczne większości hiszpańskich modeli ceramiki. Nic więc niespodziewanego, iż firmy z Półwyspu Iberyjskiego cieszą się tak znaczącą popularnością wśród Kupujących w wielu krajach Europy. Jednym z takich przedsiębiorstw jest Mayolica. Firma ta może pochwalić się przeszło  czterema dekadami doświadczenia, gdyż powstała ona w 1982 roku. W ciągu swego istnienia firma znacząco rozwinęła zarówno swoją ofertę, jak i zasięg geograficzny obecności rynkowej. Obecnie hiszpańskie płytki Mayolica są dostępne w bardzo wielu krajach.

Sprawdź, jakie kolekcje ozdobnych płytek ściennych i podłogowych znajdziesz w katalogu naszego sklepu

Tworząc sklep internetowy Modnydom24.pl, postawiliśmy sobie za cel staranne wyselekcjonowanie i zaprezentowanie wyrobów dla domu od najlepszych marek. Mamy przekonanie, że dzięki temu pomożemy Państwu w wyborze elementów, pozwalających na efektowne i szybkie przeprowadzenie metamorfozy Państwa mieszkania. W tej sytuacji uwzględnienie w naszym katalogu marki Mayolica było w zasadzie formalnością, gdyż firma ta ma nie tylko ciekawą ofertę, lecz i renomę. Wobec tego mamy przyjemność zaprezentować Państwu ceramikę z popularnych kolekcji: Decor, Santiago czy District. W ramach tych serii znajdą Państwo nie tylko barwne płytki o roślinnych inspiracjach, lecz również i modele wyraźnie bazujące na geometrycznych założeniach. Dzięki bogactwu wzorów i tonacji, od klasycznych po nowoczesne, dobranie idealnych płytek do kuchni, salonu, łazienki lub jadalni jest tylko kwestią dosłownie kilku minut.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia oferty płytek dekoracyjnych marki Mayolica, a w razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Nasi pracownicy szybko i profesjonalnie udzielą wszelkich niezbędnych wiadomości i pomogą dokonać wyboru lub zakupu wymarzonej ceramiki. Równocześnie pragniemy Państwu przypomnieć także o istniejącej możliwości zamówienia próbek oferowanych kafelków.

ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product