NARDI

Poznaj włoską markę Nardi, która pomoże Ci odmienić ogród i balkon

W przypadku aranżacji domu liczy się nie tylko samo jego wnętrze, lecz i otoczenie, a więc i to, co znajduje się na tarasie lub w ogrodzie. Warto jest więc postawić tu na odpowiednie wykończenie oraz chociażby meble ogrodowe, które okażą się nie tylko piękne, lecz przy tym i trwałe. Obie te cechy powinny iść ze sobą na równi w parze, tak też zwykle jest, gdy zdecydujemy się na zakup produktów pochodzących od renomowanego dostawcy. Jedną z takich właśnie marek jest włoski brand Nardi. Firma ta może pochwalić się przeszło 30 latami doświadczenia na rynku, a okres ten został spożytkowany niewątpliwie bardzo dobrze. Nie tylko udało się przedsiębiorstwu pozyskać wielu zadowolonych klientów w rodzinnej Italii, lecz także produkty tej marki znajdziemy i w kolejych 115 krajach, ponieważ około 80% produkcji firmy Nardi stanowi eksport. Co ważne, wyroby te spotykają się także z uznaniem profesjonalistów, czego dowodem jest choćby nagroda Good Design Award z 2022 roku. Warto w tym miejscu wspomnieć również i o silnym zorientowaniu firmy w kierunku prowadzenia biznesu przyjaznego dla środowiska, co niewątpliwie wpisuje się w zyskujący obecnie wśród klientów na popularności trend zakupowy.

Dowiedz się więcej o rodzajach mebli w naszej ofercie

Przekonani jesteśmy, że każde mieszkanie zasługuje na piękne wyposażenie, a taras, balkon lub ogród jest przecież przedłużeniem naszego domu. Nierzadko jest on także pierwszym elementem, który jeszcze z oddali przyciąga nasz wzrok. Mając to na uwadze, postanowiliśmy w naszym sklepie internetowym stworzyć także osobną, dedykowaną tarasom i ogrodom kategorię, w której znajdą Państwo produkty marki Nardi. Wśród nich mamy przyjemność zaprezentować między innymi: wygodne fotele ogrodowe z serii Net, trwałe stoliki Step i krzesła Zac czy też nowocześnie zaprojektowane hokery Trill. Posiadamy także w naszej ofercie różne modele leżaków, ławek, sof, a także specjalnych poduszek. Umieszczone w naszym katalogu produkty cechują się nowoczesnym designem oraz odpowiednią trwałością, tak by bez trudu mogły nam one posłużyć przez lata. Wspomniana trwałość mebli ogrodowych jest cechą bardzo ważną nie tylko w kontekście ekonomii, ale i z perspektywy zmniejszenia liczby generowanych przy produkcji zanieczyszczeń.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z prezentowanymi w sklepie Modnydom24.pl wyrobami marki  Nardi. Wierzymy bowiem, że dokonana przez nas selekecja wyposażenia i mebli do ogrodu spotka się z Państwa zainteresowaniem.

 

Znalezionych produktów: 271
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product