NOVABELL

Dowiedz się więcej o marce NovaBell

Popularność włoskiej czy hiszpańskiej ceramiki jest zjawiskiem ciekawym. Jednak stosunkowo łatwo wyjaśnić ten fenomen, gdyż interesujące wzornictwo i wysoka jakość stały się w tym przypadku, przez lata, pewnym standardem. Dzięki temu kafelki ścienne  tamtejszych firm zyskują ciągle sporą rozpoznawalność, która zresztą, jak wydaje się na ogół, jest całkowicie zasłużona. Przynajmniej w przypadku marki NovaBell. Brand ten ma już za sobą trzy i pół dekady istnienia, gdyż jego początki datować należy na 1988 rok, kiedy to został on stworzony przez Silvio Bellei’ego. Postać ta jest jedną z bardziej znaczących dla włoskiego rynku ceramicznego, stąd sukces przedsięwzięcia i rozwój nowego biznesu nie powinien nas dziwić. Obecnie firma, której pełna nazwa brzmi Novabell SpA Ceramiche Italiane jest częścią grupy Bellini, której to produkty znajdziemy praktycznie w każdym z krajów Unii Europejskiej, a nawet i poza jej granicami.

Sprawdź, jakie modele płytek dekoracyjnych posiadamy w naszej ofercie

Każdy zasługuje na piękny i komfortowo urządzony dom, takie motto przyświeca działalności naszego sklepu internetowego. W związku z tym od trzech dekad wybieramy specjalnie dla Was najpiękniejsze i jednocześnie wykonane w wysokim standardzie, płytki podłogowe do jadalni, łazienki, holu czy nawet i na tarasy. Pomiędzy nimi nie mogło także zabraknąć wyrobów hiszpańskiej marki Nova Bell, gdyż sygnowana tym znakiem ceramika jest wyrobem wręcz idealnym, dzięki któremu dopełnimy bardzo wiele różnorodnych aranżacji. Wystarczy spojrzeć tutaj choćby na serie: Imperial, która nawiązuje do wyglądu marmuru, drewnopodobne Time i My Space, czy atrakcyjną wizualnie kolekcję Deco lub kamieniopodobne oraz występujące w wielu wersjach produkty z serii Materia. Rzecz jasna, jest to tylko kilka, w naszej ocenie najbardziej godnych polecenia, grup wyrobów, w ofercie posiadamy bowiem kilkaset modeli płytek Novabell. Dzięki bogactwu produktów mamy nadzieję, że pomiędzy oferowanymi u nas kafelkami, każdy znajdzie coś dla siebie, pięknie imitujące marmur płytki idealnie pasują bowiem do eleganckich wnętrz, a z kolei modele barwne lub o sześciokątnym kształcie są idealnym rozwiązaniem dla wnętrz podążających za współczesnymi trendami. A to tylko przykładowe inspiracje!

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, gdyż ceramika Nova Bell jest jednym z tych wyrobów, które cieszą się ogromnym i niesłabnącym uznaniem wśród Kupujących. Nie muszą zresztą Państwo wierzyć na słowo, ponieważ w trosce o Państwa komfort nasza firma umożliwia także zamówienie próbki wybranej ceramiki. Dzięki temu będą mogli Państwo bez problemu zapoznać się z walorami oferowanych produktów, spokojnie w zaciszu domowym, co pozwoli  Państwu na dogłębne przemyślenie i podjęcie satysfakcjonującej decyzji.

Znalezionych produktów: 829
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product