NOWA GALA

Poznaj markę Nova Gala

Choć zagraniczna ceramika cieszy się na polskim rynku dużą popularnością, to warto mieć na uwadze, że również nad Wisłą istnieją firmy, które mogą pochwalić się wartościowymi i ciekawymi modelami kafelków, które nierzadko są wcale nie mniej interesujące od swoich zagranicznych konkurentów. Jedną z takich krajowych firm jest marka Nova Gala, istniejąca na rynku już od wielu lat. Przedsiębiorstwo to powstało jeszcze w 1995 roku, tak więc aktualnie może ono pochwalić się blisko trzeba dekadami doświadczenia. Firma ta była również przez kilka lat obecna na warszawskiej giełdzie, a w dniu dzisiejszym Nova Gala stanowi część znanej i cenionej na europejskim rynku grupy Cerrad.

Dowiedz się, jakie modele płytek ceramicznych Nowa Gala posiadamy w naszej ofercie

W sklepie internetowym Modnydom24.pl cenimy sobie przede wszystkim atrakcyjne wizualnie wzornictwo i jakość wykonania, również i te czynniki skłoniły nas do włączenia do naszej oferty katalogowej płytek ściennych sygnowanych znakiem handlowym Nowa Gala. Pomiędzy dostępnymi w sklepie modelami płytek gresowych znajdą Państwo egzemplarze doskonale pasujące zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji łazienek, kuchni czy salonów. Wystarczy wymienić tu tylko kilka przykładowych serii, np. kolekcja Flamenco, którą stanowią ciekawe płytki postarzane, bardziej klasyczne kafelki Monotec Natura, imitująca marmur ceramika Tigoa czy wreszcie również imitujące kamień modele z serii Tigoa. Oczywiście są to tylko nieliczne spośród modeli, na które napotkają Państwo w ofercie sklepu internetowego Modnydom24.pl

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z prezentowaną przez naszą firmę ofertą ceramiki, a w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących wyrobu także do korzystania ze wsparcia ze strony naszych konsultantów.

Znalezionych produktów: 136
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product