ORAC DECOR

Przedstawiamy firmę Orac Decor

Pół wieku na rynku to długi okres, tyle również wynosi historia belgijskiej firmy Orac Decor, przedsiębiorstwa cenionego przez kupujących w wielu krajach Europy. Firma ta została bowiem założona w 1970 roku i od tego czasu rozwija się ona w prężny sposób, niejednokrotnie zaskakując innowacyjnym podejściem do designu. Warto również wspomnieć i o sukcesie, jaki odniosła ta rodzinna firma, w postaci stworzenia syntetycznego tworzywa, które to z powodzeniem  jest wykorzystywane w miejscu tradycyjnych materiałów, w postaci na przykład drewna. Dzięki wykorzystaniu polimerów, zarówno listwy, jak i sztukateria Orac Decor są bardzo trwałe i pozostaną z nami na lata.

Sprawdź ofertę listew Orac Decor w naszym sklepie

Działając na rynku od wielu już lat, wiemy jak ważne są materiały wykończeniowe, dlatego też w naszej ofercie nie mogliśmy pominąć listew przypodłogowych i innej sztukaterii marki Orac Decor. W naszym katalogu znajdą Państwo nie tylko różnego rodzaju listwy, przydatne przy wykańczaniu powierzchni za pomocą płytek lub paneli, ale również narożniki, gzymsy oraz zworniki, które będą bardzo ładnie komponowały się z wieloma różnymi stylami aranżacji oraz wybranymi w ich ramach meblami. Wystarczy w tym miejscu wspomnieć tylko o kolekcjach Axxent oraz Luxxus.

Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dekoracji i listew Orac Decor, pragniemy też przypomnieć, iż nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji i z przyjemnością udzielą oni dodatkowych informacji na temat oferowanych produktów.

Znalezionych produktów: 212
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product