ORNAMENTA

Dowiedz się więcej o włoskiej marce Ornamenta

Śródziemnomorskie nurty w sztuce cieszą się sporą popularnością, a hiszpańskie lub włoskie płytki ceramiczne coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Jest to w równych częściach zasługa oryginalnego podejścia do designu oraz czerpania z lokalnych inspiracji. Jednym z bardziej popularnych producentów jest marka Ornamenta (firmy Gamma Due S.p.A.), która zaskakuje nas niebanalnymi projektami płytek już od 1977 roku. Ten włoski producent wyspecjalizował się w produkcji dekoracji, łączących nowoczesną technologię i tradycyjne rzemiosło, które to w naturalny sposób potrafią odmienić wnętrze praktycznie każdego pomieszczenia. Nie ma znaczenia, czy sięgniemy po płytki Ornamenta w celu wykończenia nimi klimatycznej jadalni, czy luksusowego salonu, w każdym miejscu będą się one prezentowały bardzo ładnie. Dotychczas przekonali się o tym konsumenci z wielu europejskich krajów, a dziś ta ceramika i glazura są dostępne także i w Polsce!

Poznaj ofertę płytek ceramicznych w katalogu naszej firmy

Zespół sklepu internetowego Modnydom24.pl wierzy, że każdy dom zasługuje, aby być pięknym. Piękno jednak nie jest łatwo zdefiniować, bowiem nasze gusta mogą się znacząco różnić, co sprawia, że do wykreowania nietuzinkowego wnętrza będziemy potrzebować nieco innych mebli, materiałów wykończeniowych czy dodatków dekoracyjnych. Dlatego też w naszym sklepie staramy się wybrać dla Państwa produkty ciekawe wizualnie, a jednocześnie wysokiej jakości, tak by zarówno miłośnicy tradycyjnych inspiracji, jak i współczesnych znaleźli produkty, które umożliwią im łatwe i efektowne umeblowanie domu. W związku z tym, w ofercie posiadamy także płytki ceramiczne Ornamenta, które niewątpliwie są warte uwagi osób poszukujących pięknych kafelków ściennych i podłogowych. W naszym katalogu znajdują się między innymi takie kolekcje płytek, jak:  Tangle, inspirowana motywami geometrycznymi, Artwork, nawiązująca do wyglądu naturalnego kamienia i marmuru, Basic, która oprócz prostych płytek zawiera także i te heksagonalne, oraz wzorzyste serie Jungle i Miseria. Oczywiście, to są tylko przykładowe modele, gdyż posiadamy ich w naszym sklepie znaczne więcej, tak, iż bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze ślicznymi płytkami Ornamenta, które są nie tylko zachwycające, lecz i bardzo dobrze wykonane. Jeżeli napotkają Państwo na jakiekolwiek wątpliwości, to nasi konsultanci z przyjemnością doradzą Państwu, a ponadto umożliwiamy także zamówienie próbki oferowanych kafelków, w celu zapoznania się z nimi na spokojnie, w domowym zaciszu.

Znalezionych produktów: 118
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product