PARADYŻ

Poznaj polską firmę Paradyż, producenta cenionej ceramiki

Często sięgając po konkretny model ceramiki, nie zastanawiamy się długo, kto jest producentem. Warto jednak poznać, choćby w przybliżeniu, najbardziej cenione na rynku marki, gdyż wybór płytek ściennych oraz podłogowych z ich kolekcji w pewnym stopniu może nam zagwarantować, że ostateczny zakup okaże się dla nas satysfakcjonujący, szczególnie w perspektywie wielu lat użytkowania. Przede wszystkim wypadałoby przybliżyć producentów krajowych, którzy niejednokrotnie z sukcesami działają nie tylko na naszym, polskim, lecz i na globalnym rynku kafelków. Jedną z takich firm jest marka Paradyż, która eksportuje swoje wyroby do około 50 krajów. Warto także odnotować, że przedsiębiorstwo to istnieje w branży już ponad trzydzieści lat, co pozwala w bardzo ciekawy sposób łączyć zdobyte doświadczenie z zapotrzebowaniem coraz bardziej wymagającego rynku. Wspomnijmy tu tylko znane serie ceramiki Paradyż: By My Way, Classica oraz Kwadro. Rzecz jasna to tylko najbardziej popularne brandy, lecz trzeba tu otwarcie przyznać, że płytki Paradyż zdają wyśmienicie swój egzamin w praktyce, a dowodem tego jest nie tylko zadowolenie kupujących, lecz także i liczne nagrody branżowe. Wyróżnienia tej, pochodzącej z Opoczna, firmy można by wymieniać bardzo długo. Dlatego też przywołamy tutaj tylko kilka z nich, takie jak chociażby: Perła Ceramiki UE,  iF Design Award. Złote Godło w kategorii Quality International, Bronze A'Design Award czy wreszcie Ambasador Polskiej Gospodarki.  Jak łatwo zauważyć, są to nie tylko polskie, lecz i międzynarodowe nagrody, więc uznanie jest rzeczywiście spore.

Warto w tym miejscu dodać jeszcze, że firma Paradyż jest aktywna także na polu pozabiznesowym. Współuczestniczy ona w licznych akcjach o charakterze ekologicznym, społecznym czy kulturalnym. Jest to także przedsiębiorstwo promujące w swoich strukturach takie wartości, jak troska oraz szacunek.

Sprawdź, jakie nowoczesne modele płytek wybraliśmy specjalnie dla Was

W sklepie Modnydom24.pl niezmiennie wierzymy, że każdy zasługuje by mieszkać w swoim wymarzonym domu. Nic bowiem nie sprawia tak wiele radości, jak możliwość przebywania w otoczeniu pięknych aranżacji wnętrz.  Mając to na uwadze, w ofercie naszego sklepu internetowego umieszczamy wyłącznie wyselekcjonowane, najpiękniejsze produkty. Wśród nich nie mogło, co oczywiste, zabraknąć miejsca i dla polskiej firmy Paradyż. Zatem w naszym katalogu znajdą Państwo między innymi takie kolekcje ceramiki, jak: nietuzinkowa Gammo, imitująca kamień Granddust czy nowoczesna Modern. Są to naturalnie tylko przykładowe kolekcje, ponieważ w ofercie posiadamy o wiele więcej modeli ceramiki, które sa godne Państwa uwagi, wystarczy wspomnieć tu choćby o bogactwie kolorów i kształtów kafelków Paradyż, czyli od bieli i czerni po intensywne barwy oraz od klasycznych prostokątów po nowoczesne heksagony i romby. Mamy nadzieję, że wybrane przez nas kolekcje spotkają się z Państwa zainteresowaniem. Niezależnie od tego, czy chodzi o płytki kuchenne, łazienkowe, czy do holu, marka ta ma bowiem bardzo wiele do zaoferowania wszystkim miłośnikom jakości i piękna.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty płytek ceramicznych Paradyż, a w razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszymi konsultantami, którzy udzielą szybkiej i profesjonalnej pomocy na każdym etapie dokonywania zakupu.

Znalezionych produktów: 275
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product