PERONDA

Poznaj grupę Peronda, hiszpańskiego producenta ceramiki

Wiele jest rzeczy, które ulegają zmianom, także i na rynku  dochodzi do powstawania lub zanikania firm, jednak pewne marki pozostają niezmienne. Jedną z nich jest hiszpańskie przedsiębiorstwo Peronda, producent pięknej ceramiki, który może pochwalić się blisko 200 latami działalności i doświadczenia. Ten założony w 1827 roku biznes już od samego początku stawiał na codzienny wysiłek i długoterminową wizję, aby wyróżnić się na polu innowacyjności i jakości. Jak widać była to udana strategia, gdyż pomimo tak długiego okresu, firma nie tylko istnieje, lecz stale zdobywa sobie kolejne rynki i buduje coraz większą rozpoznawalność marki, także poza granicami Hiszpanii.

Sprawdź, jakie płytki Peronda kupisz w naszym sklepie

W Mondydon24.pl zebraliśmy dla Was najpiękniejszą ceramikę na rynku, by łatwo i szybko mogli Państwo odszukać takie kafelki, jakie idealnie dopasują się do Waszej łazienki, kuchni, jadalni czy salonu. W ofercie naszej znajdują się także różnorodne modele ozdobnych płytek Peronda, gdyż niewątpliwie jest to ceramika warta uwagi. Spośród wielu serii wspomnijmy przede wszystkim o kilku kolekcjach, pierwszą z nich niech będzie FS. Są to arcyciekawe od strony wzorniczej płytki podłogowe, utrzymane w klasycznych klimatach. Szczególnie interesujące są modele ceramiki z podkolekcji FS Star, których motywem przewodnim są gwiazdy, oraz Nijar, inspirowane kwiatami. Warte uwagi są także interesujące kolekcje płytek Harmony, o interesujących dekorach, i Museum, które imitują kamień, a nawet i marmur.

Zapraszamy Państwa do sprawdzenia modeli ceramiki Peronda, które wybraliśmy specjalnie dla Państwa, a w razie wątpliwości nasi konsultanci służą Wam pomocą i radą.

Znalezionych produktów: 1244
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product