PRISSMACER

Dowiedz się więcej o hiszpańskiej firmie Prissmacer

Modny design i wysoka jakość wykonania? Okazuje się, że właśnie tego, większość kupujących oczekuje od wyarzonych płytek kuchennych czy łazienkowych. Cechy te, co jest swoistym fenomenem, szczególnie często łączą w sobie płytki hiszpańskie, gdzie wieloletnie doświadczenie łączy się z nietuzinkowym designem, bazującym zarówno na współczesnych trendach, jak i tradycyjnych wzorcach. Te zaś są warte osobnej wzmianki, gdyż na obszarze tym intensywnie krzyżowały się wpływy zachodnioeuropejskiej i północnoafrykańskiej sztuki. Jednym z bardziej rozpoznawanych producentów, na europejskim rynku kafelków, jest hiszpańska firma Prissmacer. Przedsiebiorstwo to może pochwalić się nie tylko sporym doświadczeniem, ale również ogromną liczbą zadolowonych klientów, mieszkających w ponad 100 państwach świata, do tylu bowiem krajów trafia ceramika Prissmacer. Mając na uwadze współczesne trendy oraz dążenie do ograniczenia wpływu człowieka na środowisko naturalne, godnym odnotowania faktem jest zaangażowanie prezentowanej marki w tymkierunku, co pozwoliło na znaczącą redukcję emisji CO2 w procesie produkcji.

Sprawdź ofertę płytek dekoracyjnych w naszym sklepie

W sklepie internetowym Modnydom24.pl cenimy piękno, dlatego też nieustannie wybieramy dla Was najpiękniejsze modele kafelków na ściany i na podłogi, tak by każdy mógł znależć w ofercie naszej firmy ceramikę będącą spełnieniem marzeń. W związku z tym nie mogło zabraknąć w katalogu naszego sklepu także i płytek Prissmacer, które cieszą się znaczącym zainteresowaniem kupujących. Wymieńmy tutaj tylko najważniejsze serie kafelków, które w sposób wyraźny nawiązują do wyglądu okładziny z naturalnego kamienia lub marmuru, są to między innymi kolekcje Ess. Plock czy Halley. W ofercie brandu Prissmacer znajduje się też bardzo ładna ceramika drewnopodobna oraz, wyróżniające się nowoczesnymi wzorami, płytki dekoracyjne na ściany. Oczywiście są to tylko niektóre z kolekcji, gdyż w asortymencie tej hiszpańskiej firmy znajdziemy o wiele więcej wspaniałych wyrobów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą ceramicznych płytek dekoracyjnych firmy Prissmacer, mamy nadzieję, że znajdą wśród nich Państwo kafelki idealnie pasujące do modnej łazienki, klasycznego salonu oraz niebanalnej jadalni.


Znalezionych produktów: 125
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product