RADAWAY

Dowiedz się więcej o polskim producencie wyposażenia łazienek firmie Radaway

Ogólnie przyjętym faktem jest, że jednym z pomieszczeń, które wymagają najwięcej uwagi podczas remontu, jest łazienka. Dzieje się tak za sprawą dużej ilości niezbędnych elementów technicznych i specyficznych wymagań lub osobistych preferencji domowników, czego efektem jest chociażby częsty dylemat z wyborem kabiny prysznicowej lub wanny. Jeżeli są Państwo zainteresowani tą pierwszą opcją, tzn. kabiną z brodzikiem (także podpłytkowym), to warto poświęcić kilka chwil na zapoznanie się z ofertą produktów marki Radaway. Jest to bowiem polski producent, mający swoją siedzibę w Swarzędzu w okolicy Poznania, który od wielu już lat dostarcza na rynek produkty nieustępujące w niczym tym zachodnim. Dwadzieścia lat na rynku to także okres intensywnego rozwoju, czego najlepszym dowodem jest fakt, iż kabiny Radaway  są obecnie dostępne także w wielu miejscach poza granicami Polski, a dobitnym tego dowodem jest częsta obecność przedsiębiorstwa na targach branżowych we Włoszech lub w Niemczech. Co również istotne, produkty tego producenta są cenione nie tylko przez Kupujących, ale i przez projektantów wnętrz oraz ekspertów. Dla przykładu, firma ta może pochwalić się nagrodami przyznanymi w wielu konkursach branżowych, takich jak: Łazienka– Wybór roku czy Dobry Design. Jest to wręcz idealne potwierdzenie doskonałego charakteru wzornictwa i standardu wykonania produktów oferowanych przez firmę na europejskim rynku.

Sprawdź nasze modele kabin prysznicowych i brodzików marki Radaway

Działając od trzydziestu już lat, w sklepie internetowym Modnydom24.pl wyrobiliśmy sobie pewien system wartości, a mianowicie cenimy nie tylko piękno i jakość, lecz także staramy się wspierać polskich producentów, dając im szansę na zaprezentowanie swojej oferty szerokiemu gronu odwiedzających. To właśnie dlatego nie mogliśmy przejść obojętnie obok tych, stworzonych z pasją elementów wyposażenia łazienki. W naszym katalogu znajdą Państwo produkty z praktycznie każdej serii, stworzonej w firmie Radaway. Posiadamy więc kabiny prysznicowe we wszystkich popularnych kształtach, czyli kwadratowe, prostokątne i półokrągłe. Ofertę tę uzupełniają elementy do montażu kabin walk in, czyli pozbawionych brodzika, co ułatwia korzystanie z nich osobom starszym. Dysponujemy także rozwiązaniem dla osób pragnących połączyć przyjemność relaksującej kąpieli z niewątpliwymi zaletami prysznica, a mianowicie chocki o parawany nawannowe.  Wszystko to uzupełniają różne modeli brodzików prysznicowych oraz odpływów liniowych i z kratką, które niewątpliwie pomogą łatwo oraz efektownie dokonać metamorfozy naszej łazienki. Prócz wyżej wymienionych sklep nasz oferuje także i inne elementy wykończeniowe w rodzaju syfonów, profili, wieszaków oraz różnego typu akcesoriów do łazienki.

Mamy nadzieję, że starannie wybrane kabiny prysznicowe oraz brodziki Radaway spotkają się z Państwa zainteresowaniem, gdyż ich nowoczesna forma będzie doskonałym uzupełnieniem oferowanych również w naszym sklepie płytek łazienkowych czy modnych lamp. Połączenie takie w łatwy i bardzo atrakcyjny dla oka sposób stworzy w Waszym domu unikalny, współczesny klimat. Jest to także rozwiązanie szczególnie polecane dla osób ceniących sobie projekty w stylu skandynawskim, minimalistycznym, glamour czy nawet lekko industrialnym.

Jeżeli pragnęliby Państwo uzyskać dodatkowe informacje na temat znajdujących się w naszym katalogu produktów, to gorąco zachęcamy Państwa do skorzystania ze wsparcia naszych konsultantów, którzy fachowo i w przystępny sposób rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości.

Znalezionych produktów: 5
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product