RAKO

Kolekcja ceramiki Rako

Wiele modeli pięknej ceramiki produkowanych jest w odległych geograficznie częściach Europy, jednak i w bliższych nam rejonach są firmy, które mogą poszczycić się nie tylko długoletnią historią, lecz i pięknymi modelami płytek. Jedną z takich marek jest czeska marka Rako, część grupy Lasselsberger, której początki sięgają 140 lat wstecz. Jednak okres ten to także kalendarium pełne sukcesów, gdyż firma doskonale spożytkowała ten czas na rozwój swojej oferty oraz bazy technologicznej. Dzisiaj płytki Rako są dostępne w większości krajów Europy Środkowej i Wschodniej, gdzie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem kupujących, a to za sprawą ładnego designu, dobrego wykonania i konkurencyjnej wyceny.

Sprawdź modele płytek Rako w naszym sklepie

Zespół sklepu Modnydom24.pl dokłada starań, by wybrać dla Was najładniejsze modele kafelków, stąd też i w naszej ofercie nie było możliwości pominięcia płytek marki Rako. W naszym katalogu znajdą Państwo między innymi klasyczne płytki gresowe z serii Object Taurus, jak również bardzo ładne modele z kolekcji Deco. Warto powiedzieć kilka słów o pierwszej grupie, gdyż w jej skład wchodzi naprawdę wiele rodzajów ceramiki imitującej kamień, co pozwala na wykorzystanie w bardzo różnych kompozycjach wnętrz, w połączeniu z klasycznymi lub nowoczesnymi meblami, barwami czy innymi dekoracjami ścian.

Jeżeli zainteresowały Państwa prezentowane w naszym sklepie internetowym płytki ceramiczne Rako Home, to zachęcamy do zamówienia ich próbek i przekonania się o ich walorach w zaciszu własnego domu.

ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product