ROCERSA

Dowiedz się więcej o producencie płytek ceramicznych Rocersa

Płytki ceramiczne to już nie tylko element mający za zadanie w estetyczny i trwały sposób wykończyć ściany lub podłogi w łazience i kuchni. Jest to również doskonały sposób na podkreślenie walorów dekoracyjnych całej aranżacji, którą będziemy wprowadzali do naszego domu. I choć na rynku mamy dostępnych bardzo wielu producentów, oferujących niezliczone modele kafelków, to pewne trendy są wyraźnie bardziej popularne od innych. Jednym z nich jest duże zainteresowanie hiszpańskimi płytkami ceramicznymi, które słyną ze swojego modnego designu. Przykładem takich popularnych marek jest Rocersa, która pochwalić się może korzeniami sięgającymi czterech dekad wstecz. Jednak nie tylko wieloletnie doświadczenie i tradycje są atutem Grupy Rocersa, za jej wyrobami przemawia także oryginalne wzornictwo i zastosowanie nowoczesnych technologii produkcji. W przypadku procesu produkcji płytek Rocersa możemy mówić o technologii nie tylko w kontekście implementacji nowych modeli ceramiki, choć i na tym polu firma ma sukcesy, np. w dziedzinie wytwarzania 20 milimetrowej ceramiki, lecz także i w rozumieniu dbałości firmy o środowisko naturalne. Marka ta stawia sobie za cel nie tylko tworzenie produktów pięknych i trwałych, lecz także i takich, których produkcja będzie wiązała się z niewielkim zużyciem wody oraz energii.

Zobacz jakie modele kafelków możemy zaoferować Ci w naszym sklepie

W sklepie Modnydom24.pl dokładamy starań, by ułatwić Wam znalezienie i zakup ceramiki, która pozwoli na osiągnięcie optymalnego efektu przy remoncie lub rearanżacji domu. Jesteśmy świadomi, że nierzadko jest to bardzo ambitne zamierzenie, lecz wierzymy też, że wybierając dla Was najpiękniejsze modele płytek dekoracyjnych, możemy przyczynić się do Waszego sukcesu. Współpracując z wieloma renomowanymi markami, zdecydowaliśmy się także na kooperację z marką Rocersa, gdyż oferowane przez nią wyroby wpisują się w wyznawane przez nas standardy. Dzięki temu w naszym katalogu znajdą Państwo między innymi kolekcje Eifel, Chrono, Make up oraz Legacy rel. Pomiędzy dostępnymi produktami szczególnie mocno reprezentowane są wykonane z gresu płytki, które imitują kamienną lub marmurową strukturę. Modele te są o tyle ciekawe, iż stworzone w taki sposób kafelki pasują zarówno do eleganckiej klasyki, jak i do mniej standardowych, nowoczesnych kompozycji wnętrz.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z wybranymi przez nasz zespół płytkami oraz w razie pytań informujemy, że nasi konsultanci z przyjemnością wesprą Was przy dokonaniu wyboru.

Znalezionych produktów: 50
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product