SINTESI

Dowiedz się więcej o włoskiej marce ceramiki Sintesi

Niejednokrotnie inspiracji do stworzenia unikalnej aranżacji naszego domu poszukujemy daleko, bywa wtedy, że sięgamy wzrokiem także poza granice naszego kraju. Wśród polskich konsumentów, przynajmniej biorąc pod uwagę rynek ceramiki, dużym zainteresowaniem cieszą się włoskie płytki ścienne i podłogowe, co niewątpliwie jest związane z ich licznymi zaletami. Kafelki te przede wszystkim tworzone są w oparciu o sprawdzone przez lata rozwiązania, które to łączone są z unikalnymi dla danego obszaru kulturowego motywami dekoracyjnymi. Takie oczekiwania spełni z całą pewnością ceramika Sintesi, marka będąca częścią działającej już od pół wieku grupy Gruppo Ceramiche Gresmalt. O samej marce i firmie można by napisać naprawdę bardzo wiele, lecz ograniczymy się tylko do najważniejszych faktów. Otóż płytki Sintesi są w całości produkowane na terenie Włoch, co więcej proces wytwarzania jest stale unowocześniany, tak aby minimalizować jego wpływ na środowisko naturalne.

Sprawdź, jakie modele płytek Sintesi kupisz w naszym sklepie internetowym

Sklep internetowy Modnydom24.pl został stworzony z pasji do pięknych wnętrz, a naszą misją jest zapewnienie Państwu komfortu wyboru spośród najpiękniejszych modeli płytek podłogowych lub ściennych, mebli czy innych dodatków dekoracyjnych. Wierzymy bowiem, że każde mieszkanie i każda jego część, niezależnie czy jest to kuchnia, łazienka, salon, czy sypialnia, zasługuje na to, żeby być miejscem klimatycznym. Wybierając dla Państwa ozdobne kafelki od najlepszych producentów, nie mogliśmy pominąć w naszym katalogu także i płytek Sintesi, za którymi przemawia ich nietuzinkowy wygląd i wysoka jakość wykonania. Dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo na przykład: ozdobione motywami roślinnymi modele z kolekcji Flow Decori czy niektóre modele kafelków Maiori, oprócz nich posiadamy również i serie jednolite, jak choćby Pietra, Ambienti i Flow Tech. Są to jednak tylko nieliczne przykłady, a w naszym sklepie internetowym posiadamy o wiele większy wybór produktów, które pozwolą na wykreowanie we wnętrzu Państwa domu aranżacji zgodnej z Państwa marzeniami i preferencjami.

Właśnie dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się ze znajdującymi się w naszym katalogu płytkami dekoracyjnymi marki Ceramiche Sintesi. Zachęcamy również, w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, do korzystania ze wsparcia naszych konsultantów, którzy szybko i profesjonalnie udzielą niezbędnego wyjaśnienia i pomocy, tak aby dokonany zakup okazał się stuprocentowo trafiony oraz by sprawił on Państwu radość.

Znalezionych produktów: 130
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product