STEGU

Dowiedz się więcej o rozwoju marki Stegu

Niejednokrotnie istnieją w Polsce firmy, które z  powodzeniem mogą konkurować z międzynarodowymi markami, jednak są one zwykle nieco mniej znane, co przekłada się także na ich mniejszą popularność wśród Klientów. Sytuacja nie jest jednakże tak prosta, ponieważ oferowane przez rodzime marki wyroby często oferują równie dobrą jakość wykonania, a dodatkowo produkty nie ustępują wcale od strony wizualnej tym mocno już spopularyzowanym. Jedną z takich firm, zdecydowanie godną poznania i polecenia, jest polska marka Stegu, której początki sięgają jeszcze 1993 roku. Spoglądając na ostatnie trzy dekady działalności przedsiębiorstwa, łatwo jest zaobserwować jego rozwój. Początkowo w ofercie producenta dominowały płytki cegłopodobne, z czasem zaś dochodziły te imitujące kamień, betonowe, czy też drewniane panele ścienne i systemy nawadniania roślin Hydrobox. W międzyczasie rozwijała się także baza produkcyjna i magazynowa przedsiębiorstwa, co wiązało się także i z wchodzeniem brandu na nowe rynki. Wszystko to razem sprawia, że oferta marki Stegu jest nie tylko bardzo zróżnicowana, lecz i ciekawa.

Sprawdź ofertę płytek ściennych w naszym katalogu

W sklepie Modnydom24.pl wiemy co dobre, dlatego też regularnie aktualizujemy naszą ofertę, dodając do niej nowe i interesujące produkty. Wśród nich, rzecz jasna, nie mogło zabraknąć także różnego rodzaju płytek Stegu. W naszej ofercie znajdą Państwo w szczególności: naśladującą drewno serię Timber, kamieniopodobne wyroby Venezia, Grenada i Colorado, czy ciekawe wizualnie dekoracje ścienne z kolekcji Quadro. Oczywiście, posiadamy w naszym sklepie także i inne rodziny ceramiki, a prócz nich również wyroby tejże polskiej firmy. Wśród pozostałych elementów oferty wspomnijmy tu przede wszystkim o chemii do płytek, występującej pod postacią różnego rodzaju impregnatów, klejów, zapraw do fugowania oraz spoinowania. Dzięki nim łatwo i szybko będą mogli Państwo przystąpić do montażu zakupionych wyrobów.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą ceramiki, jest ona szczególnie warta polecenia, gdyż firma Stegu specjalizuje się nie tylko w wytwarzaniu płytek wewnętrznych, lecz posiada ona w swoim portfolio i kafelki zewnętrzne, zwane też płytkami elewacyjnymi. Dzięki temu nie tylko pomieszczenia wewnątrz Państwa domu, lecz i jego ściany zewnętrzne będą mogły być pięknie i trwale wykończone.

Znalezionych produktów: 166
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product