STONES

Dowiedz się więcej o polskiej marce Stones

Klimatyczna ceramika jest nieodłącznym elementem każdego stylowego mieszkania, gdyż bez niej wykończenie kuchni, łazienki lub jadalni jest nie tylko utrudnione, lecz nierzadko także o wiele uboższe od strony wizualnej. Należy jednak pamiętać, że po kafelki możemy sięgnąć i w innych przypadkach, także przy planowaniu wykończenia elewacji naszego domu lub powierzchni tarasu, wtedy do czynienia mamy z tak zwanymi płytkami zewnętrznymi. Konieczność utrzymania odpowiedniego balansu pomiędzy pięknym wnętrzem, a równie ciekawym, zewnętrznym wizerunkiem rozumie dobrze polska marka Stones. Jest to firma mająca za sobą już 15 lat doświadczenia, co pozwoliło jej na wykształcenie własnego, unikalnego stylu dla produkowanej ceramiki, która w znacznej części imituje kamienne lub ceglane wykończenie. Warto tutaj podkreślić, że marka Stones jest nie tylko doceniana przez Klientów, lecz także i przez specjalistów, o czym świadczą rozmaite, otrzymane wyróżnienia. Dodatkowo zaznaczmy jeszcze, iż przedsiębiorstwo to działa w Polsce, a więc wybierając te produkty, wspieramy także krajową gospodarkę.

Sprawdź, jakie modele płytek do wnętrza i na zewnętrz domu znajdziesz w naszym katalogu

Konstruując ofertę naszego sklepu, zawsze bierzemy pod uwagę potrzeby naszych Klientów, dlatego też staramy się, by oferowane w naszym katalogu były zarówno piękne, jak i trwałe. Cechami tymi wyróżniają się także płytki ścienne Stones, wśród których znajdą Państwo na przykład: inspirowane ceglanymi powierzchniami modele z kolekcji vintage, malmo, aruba i Iberia oraz nawiązujące do piękna naturalnego kamienia, serie lascar, sakura i averno. Warto mieć na uwadze, że wśród wielu modeli prezentowanej ceramiki znajdują się modele do bardzo różnych zastosowań, zaczynając od tych przeznaczonych do wnętrza domu, do jadalni, holu czy łazienki, aż po egzemplarze, które mogą być użyte również i na zewnętrz. Co równie ważne, bogactwo wzorów i barw sprawia, iż płytki Stones w zasadzie mogą być wykorzystane w niemal każdej aranżacji. Dość wspomnieć, że płytki kamienne, lub je naśladujące, wspaniale wyglądają choćby we wnętrzach rustykalnych, a dla odmiany cegła jest cennym elementem dla niemal każdej kompozycji, która zostanie zaprojektowana w oparciu o nurt industrialny. Nie oznacza to jednak wcale, że w ofercie brak u nas produktów dedykowanych do typowo klasycznych wnętrz, gdyż do nich pasują z kolei ciemniejsze modele okładziny, a i takie oczywiście posiadamy w asortymencie.

Gorąco zachęcamy Państwa do sprawdzenia oferty płytek elewacyjnych i wewnętrznych od firmy Stones. W przypadku, gdyby nasunęły się Państwu jakiekolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy fachowo i szybko udzielą niezbędnych informacji.

Znalezionych produktów: 38
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product