SWISS KRONO

Marka Kronopol jej historia i panele

Niewiele jest firm i brandów, które mogą pochwalić się równie dużą rozpoznawalnością na przestrzeni lat, jak Kronopol. Jest to firma z tradycjami, która pomimo wielu zmian, nie utraciła dotychczas swojego ducha i innowacyjnego podejścia do projektowania pięknych podłóg oraz różnego rodzaju płyt (np. OSB). Geneza tej firmy sięga jeszcze okresu PRL-u, jednakże największe zmiany nastąpiły po przemianie ustrojowej, gdy zakład został wykupiony i dostosowany do nowych realiów przez Holding Swiss Krono Group. Warto w tym miejscu dodać, że marka Kronopol została w 2016 roku zastąpiona brandem Swiss Krono, co wynikało z polityki ujednolicenia logotypów. Jednak pomimo tej zmiany przedsiębiorstwo to nadal działa, zatrudniając w Polsce około 1100 pracowników i dostarczając na rynek polski, oraz wiele innych, wysokiej jakości panele podłogowe. 

Profil działalności Grupy Swiss Krono

Jak już wspomnieliśmy, obecnie Kronopol dołączył do grupy firm skupionych pod brandem Swiss Krono. Początki tej struktury datować należy na 1966 r., gdy została ona założona w Szwajcarii przez Ernst’a Kaindl’era. W ciągu 60 lat swojego istnienia producent ten uzyskał dużą renomę, co przełożyło się także na rozwój bazy produkcyjnej i nowe rynki zbytu. W dniu dzisiejszym firma ta zatrudnia łącznie około 5000 osób, a oferowane przez firmę panele podłogowe, blaty, płyty  itp. są eksportowane do 120 krajów na całym świecie. Tak duża dywersyfikacja, oraz doświadczenie, czyni z marki Swiss Krono godnego zaufania partnera dla osób szukających szwajcarskiej jakości oraz atrakcyjnego designu.

Sprawdź podłogi Swiss Krono w naszej ofercie

Sklep internetowy Modnydom24.pl z założenia jest miejscem, gdzie osoby poszukujące inspiracji do stworzenia pięknego i wyjątkowego wnętrza mieszkania, znajdą produkty ułatwiające to właśnie zadanie. Stąd też w naszym katalogu napotkają Państwo najładniejsze modele paneli Swiss Krono, takie jak choćby serie Aurum, Platinium czy Modern. Są to wysokiej jakości panele laminowane, które bardzo dobrze zaprezentują się w bardzo wielu interesujących wystrojach wnętrz, docenią je i wielbiciele klasyki, i zwolennicy nieco bardziej współczesnych trendów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych paneli laminowanych Kronopol, wśród których z całą pewnością znajdą Państwo wiele interesujących modeli podłóg do praktycznie każdego pomieszczenia, zaczynając od holu, poprzez jadalnie, a na salonie lub sypialni kończąc. Przypominamy także, że w razie jakichkolwiek wątpliwości nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji.

Znalezionych produktów: 86
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product