TONALITE

Firma Tonalite, poznaj producenta ceramiki

Blisko pół wieku tradycji, takim czasem działania może pochwalić się założona w 1974 roku włoska firma Tonalite. Przedsiębiorstwo stworzone z rzemieślniczej pasji, rosnąc z czasem, ostatecznie osiągnęło kształt, który widzimy obecnie, a mianowicie renomowanego, europejskiego producenta płytek ceramicznych. Kafelki sygnowane logiem Tonalie dostępne są w 47 krajach, a sieć dystrybutorów wynosi około 4000 firm.

Poznaj ofertę płytek Tonalite

W katalogu firmy Tonalite jest obecnie 27 kolekcji, które mogą Państwo zakupić również w sklepie internetowym Modnydom24.pl. Wszystkie one mają wspólne jedno: łączą one mianowicie kolory i barwy, by podkreślić styl każdej przestrzeni i autentyczność charakteru wnętrza. Pomiędzy dostępnymi produktami warto jest szczególnie zwrócić uwagę na kolekcje płytek Stek, Briolette, Krakle. Wyróżniają się one pięknymi, lekko cieniowanymi kolorami lica oraz błyszczącą powierzchnią.  Są to także płytki wytworzone w technologii craquele, nie jest więc to typowa ceramika, jaką widzimy na rynku.

Jeszcze ciekawsze są płytki Geomat, które są ceramiką ręcznie produkowaną, stąd każdy egzemplarz jest niepowtarzalny, dzięki swoim specyficznym cechom w rodzaju barwienia czy struktury powierzchni. W skład kolekcji Tonalite Geomat wchodzą kafelki z zestawów Estella, Hexagon, Rhombus, Triangle, Slab, Shell.

Jeżeli zainteresowała Państwa ceramika firmy Tonalite, to nasi konsultanci niezmiennie są do Państwa dyspozycji w godzinach otwarcia sklepu.

Znalezionych produktów: 599
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product