TUBĄDZIN

Poznaj firmę Tubądzin i jej ceramikę

Nieczęsto zdarza się, by firma z Polski odniosła tak duży sukces, a jednak czasami się zdarza. Tak było również w przypadku firmy Tubądzin, która w ciągu blisko czterech dekad swojej działalności zyskała sobie renomę i sporą rozpoznawalność. Co ważniejsze, płytki Tubądzin są cenione nie tylko w naszym kraju, lecz i poza jego granicami. Sygnowaną tym logiem ceramikę spotkamy na ścianach i podłogach domów lub pomieszczeń komercyjnych niemalże w całej Europie.

Sprawdź kolekcje płytek Tubądzin w naszym katalogu

W sklepie internetowym Modnydom24.pl przykładamy wielką wagę do prezentowania Państwu ceramiki cechującej się bardzo wysokimi walorami, dotyczy to zarówno jej jakości, jak i designu. W naszej ofercie nie mogło więc zabraknąć również płytek Tubądzin Torano, czyli klimatycznej ceramiki, która upiększy niemal każde wnętrze. Te występujące w wielu różnych kolorach kafelki wyróżnia przede wszystkim design, który w sposób widoczny nawiązuje i wręcz imituje piękno naturalnej, kamiennej okładziny. Podobnie wyglądają także kafelki oferowane w ramach kolekcji Tubądzin Grand Cave. Natomiast rozwiązaniem o jeszcze większym stopniu elegancji, dla najbardziej wymagających Klientów, są marmuropodobne płytki Tubądzin Pietrasanta, które najlepiej prezentują się w reprezentacyjnych pomieszczeniach, choć i w kuchni lub łazience wyglądają też wspaniale.

Jeżeli zainteresowały Państwa wyroby marki Tubądzin i chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o produktach oferowanych w naszym sklepie, to zachęcamy do zadania pytań naszym konsultantom.

Znalezionych produktów: 560
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product