WERIT

Poznaj niemiecką firmę Werit, producenta łączącego trwałość z modnym designem

Czego nie może zabraknąć w naszej łazience? Lista kandydatów byłaby tutaj zdecydowanie bardzo długa, lecz na jednym z pierwszych miejsc znalazłaby się toaleta, wanna, umywalka lub inne elementy instalacji sanitarnej. Jest to bowiem podstawa, wokół której tworzy się wizję całego projektu. Stąd więc wybór ładnego i trwałego wyposażenia jest tak ważny, ale aby tego dokonać, warto wcześniej dowiedzieć się nieco więcej o poszczególnych producentach, ponieważ to również powie nam wiele o ich wyrobach. Dzisiaj chcielibyśmy przybliżyć nieco markę Werit, która powstała w 1949 roku. Dzisiaj, po siedmiu dekadach, niemiecka firma Werit Kunststoffwerke W. Schneider GmbH & Co. KG zatrudnia około 600 osób, w jedenastu zakładach produkcyjnych. Co ciekawe, profil działalności tego przedsiębiorstwa obejmuje kilka mocno zróżnicowanych sektorów, od palet transportowych, po opakowania z tworzyw sztucznych, lecz nas, z oczywistych względów, najbardziej interesuje wszystko to, co jest związane z instalacjami sanitarnymi, wchodzącymi w skład serii Jomo i Jomotech.

Chcielibyśmy również podkreślić, że warto również mieć na uwadze, iż wybór toalety w formie zestawu podtynkowego jest coraz popularniejszym obecnie rozwiązaniem. Nie tylko prezentuje się on wizualnie w sposób znacznie nowocześniejszy (wystarczy tu wspomnieć tylko o stylu minimalistycznym, gdzie jest to dominujący trend), lecz także mniejsza ilość wyeksponowanych zakamarków i elementów sprzyja w istotny sposób utrzymaniu higieny oraz czystości w łazience bądź toalecie. 

Dowiedz się, co możemy Ci zaproponować w naszym sklepie

W ofercie firmy Werit znajdziemy wiele produktów wartych naszej uwagi, w sklepie Modnydom24.pl wierzymy jednak, że w naszym katalogu powinny znajdować się wyłącznie najlepsze wyroby. Dlatego też, również i w przypadku tejże marki, dokonaliśmy pewnej selekcji i w związku z tym mamy przyjemność zaprezentować prawdziwe perełki. Wśród nich znajdują się przede wszystkim: stelaże do bidetu czy wc oraz różnorakie przyciski (także i w wersji chromowanej oraz z dodatkiem szkła). Zważywszy na bogactwo wzorów i barw dostępnych przycisków, oraz ich sposobów wykończenia, można śmiało stwierdzić, że pomiędzy oferowanymi przyciskami, każdy znajdzie coś dla siebie, tak by stworzona realizacja projektu łazienki była w 100% udana i zgodna z naszymi oczekiwaniami.


Znalezionych produktów: 86
Filtry / sortowanie
Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Sposób dostawy
ModnyDom24.pl Opinie z ekomi-pl.com
product