Transport
Koszty i rodzaje dostawy
Dla naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę specjalną – darmowy transport przy zakupach przekraczających kwotę 2900 zł (nie dotyczy towarów wyprzedażowych).
Oferta dotyczy transakcji, gdzie dokonano wpłaty całości należności wynikającej z zamówienia. W przypadku wyboru opcji POBRANIE zostanie doliczona opłata w wysokości 35 zł za usługę pobrania.
Na kartach produktów znajdą Państwo informacje odnośnie kosztów dostawy jednego opakowania lub jednej sztuki produktu. Indywidualny koszt dostawy wyliczany jest w koszyku na podstawie wagi oraz rodzaju produktu. Przykładowy cennik poniżej. 

UWAGA! jeśli zamawiasz produkty z różnych grup na przykład płytki ceramiczne i dekoracje - koszty transportu są sumowane.

Transport

Transport
Miejsca docelowe dostaw
Jeśli chcesz abyśmy dostarczyli towar do jednego z krajów Unii Europejskiej zapytaj nas o wycenę transportu!
Transport

schenker
Śledzenie i odbiór przesyłki
Otrzymają Państwo od nas informację z numerem listu przewozowego w dzień wysłania towaru. Dodatkowo każdy klient, który podał w formularzu zamówienia adres e-mail, otrzyma od firmy kurierskiej informacje o przesyłce, w nocy przed dostawą. Na podstawie numeru listu przesyłkę można „śledzić” poprzez stronę internetową spedytora.
W momencie odbioru przesyłki należy sprawdzić w obecności kuriera, czy nie nosi śladów uszkodzenia lub zerwania taśmy ochronnej.
W przypadku uszkodzenia należy spisać w obecności kuriera protokół z odbioru towaru, oraz jeśli to możliwe wykonać kilka zdjęć – np. aparatem komórkowym.

Sposób pakowania
Nasze przesyłki pakują profesjonaliści! WSZYSTKIE przesyłki są fotografowane przed rozpoczęciem pakowania, po foliowaniu oraz po przyklejeniu listu przewozowego.
W celu zminimalizowania stłuczek wszystkie płytki ceramiczne MUSZĄ być pakowane w pionie - patrz film i zdjęcia poniżej.
Na wezwanie Klienta wysyłamy zdjęcia na adres e-mail. Dotyczy towarów wysyłanych bezpośrednio z naszego magazynu – dostępnych od ręki.
pakowanie
product