Transport
Koszty i rodzaje dostawy
Dla naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę specjalną – darmowy transport przy zakupach przekraczających kwotę 2900 zł (nie dotyczy towarów wyprzedażowychi produktów oznaczonych indywidualnym kosztem transportu np. dłuższych niż obrys palety 80x120 cm).
Oferta dotyczy transakcji, gdzie dokonano wpłaty całości należności wynikającej z zamówienia. W przypadku wyboru opcji POBRANIE zostanie doliczona opłata w wysokości 35 zł za usługę pobrania.
Na kartach produktów znajdą Państwo informacje odnośnie kosztów dostawy jednego opakowania lub jednej sztuki produktu. Indywidualny koszt dostawy wyliczany jest w koszyku na podstawie wagi oraz rodzaju produktu. Przykładowy cennik poniżej.
Transport

Transport
Miejsca docelowe dostaw
Jeśli chcesz abyśmy dostarczyli towar do jednego z krajów Unii Europejskiej zapytaj nas o wycenę transportu!
Transport

schenker
Śledzenie i odbiór przesyłki
Otrzymają Państwo od nas informację z numerem listu przewozowego w dzień wysłania towaru. Dodatkowo każdy klient, który podał w formularzu zamówienia adres e-mail, otrzyma od firmy kurierskiej informacje o przesyłce, w nocy przed dostawą. Na podstawie numeru listu przesyłkę można „śledzić” poprzez stronę internetową spedytora.
W momencie odbioru przesyłki należy sprawdzić w obecności kuriera, czy nie nosi śladów uszkodzenia lub zerwania taśmy ochronnej.
W przypadku uszkodzenia należy spisać w obecności kuriera protokół z odbioru towaru, oraz jeśli to możliwe wykonać kilka zdjęć – np. aparatem komórkowym.

Sposób pakowania
Nasze przesyłki pakują profesjonaliści! WSZYSTKIE przesyłki są fotografowane przed rozpoczęciem pakowania, po foliowaniu oraz po przyklejeniu listu przewozowego.
W celu zminimalizowania stłuczek wszystkie płytki ceramiczne MUSZĄ być pakowane w pionie - patrz film i zdjęcia poniżej.
Na wezwanie Klienta wysyłamy zdjęcia na adres e-mail. Dotyczy towarów wysyłanych bezpośrednio z naszego magazynu – dostępnych od ręki.
pakowanie
product